100 mg gra (vrecúška) 20x1,5g
Vitamíny a minerály 100 mg gra (vrecúška) 20x1,5g
Značka: Solmucol

100 mg gra (vrecúška) 20x1,5g

Liek obsahuje liečivo N-acetylcysteín. Používa sa pri všetkých druhoch ochorení dýchacích ciest sprevádzaných zvýšenou tvor... Viac informácií

Doprava: od 2,99 EUR (ZADARMO pri nákupe nad 9,90 EUR)
Ponuka platná k 14.11.2019

3,69 EUR
E-shop
Dr. Max

Liek obsahuje liečivo N-acetylcysteín. Používa sa pri všetkých druhoch ochorení dýchacích ciest sprevádzaných zvýšenou tvorbou hustého a väzkého hlienu, ktorý sa nedostatočne vykašliava, ako: akútna a chronická bronchitída (zápal priedušiek), bronchiálna astma (priedušková astma), sinusitída (zápal prínosových dutín), laryngitída (zápal hrtana), tracheitída (zápal priedušnice), chrípka, mukoviscidóza (cystická fibróza) ako doplnková liečba. Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Obvyklé dávkovanie: Deti od 1 do 2 rokov: 50 mg N-acetylcysteínu 3x denne, t.j. ½ vrecka granulátu 100 mg 3x denne. Deti od 2 do 12 rokov: 100 mg N-acetylcysteínu 3x denne, t.j. 1 vrecko granulátu 100 mg 3x denne. Dospelí a deti nad 12 rokov: 600 mg N-acetylcysteínu denne. Táto denná dávka môže byť rozdelená na 3 dávky denne alebo ako 1 dávka (vhodné večer), t.j. 1 vrecko granulátu 200 mg 3x denne alebo 1 vrecko granulátu 600 mg 1x denne. V prípade, že zvýšená tvorba hlienu, ktorá je časť 4.4). Účinné látkyacetylcysteín

Lieky a doplnky výživy / Vitamíny a minerály

Doplnky výživy a Vitamíny a minerály Solmucol >>

Liek obsahuje liečivo N-acetylcysteín. Používa sa pri všetkých druhoch ochorení dýchacích ciest sprev... Viac informácií
6,59 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo acetylcysteín. Užíva sa na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktor&eacut... Viac informácií
6,69 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo acetylcysteín. Užíva sa na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktor&eacut... Viac informácií
4,49 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje vápenatú soľ, z ktorej sa v organizme uvoľňujú ióny vápnika. Ióny vápnika majú v... Viac informácií
4,59 EUR
Do obchodu
Účinná látka lieku je oxeladín, čo je antitusikum, liek proti kašľu. Je to liek na liečbu obtiažneho, neprodukt&iac... Viac informácií
6,39 EUR
Do obchodu
RoboKid Kalciový sirup forte s banánovou príchuťou je určený na doplnenie vápnika, keď je jeho prísun zo stravy nedostatočný, alebo v období zvýšených... Viac informácií
6,29 EUR
Do obchodu
Dietetická potravina na osobitné medicínske účely. RoboKid Kalciový sirup forte s banánovou príchuťou od narodenia je určený na zabezpečenie potrebnéh... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Liek tlmí dráždenie na kašeľ a mení skladbu prieduškového hlienu, a tak uľahčuje jeho vykašliavanie. ... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Liek tlmí dráždenie na kašeľ a mení skladbu prieduškového hlienu, a tak uľahčuje jeho vykašliavanie. ... Viac informácií
3,59 EUR
Do obchodu
Liek môžu užívať dospelí, deti i mladiství. Liek sa používa na liečbu suchého, dráždivého a ťažko utíšiteľného kašľa pri vírusových infekciách horných... Viac informácií
3,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo butamirátiumdihydrogencitrát, ktoré patrí do skupiny liečiv nazývaných antitusik&aacut... Viac informácií
8,19 EUR
Do obchodu
Liek tlmí dráždenie na kašeľ, mení skladbu prieduškového hlienu a uľahčuje tak jeho vykašliavanie. Li... Viac informácií
4,19 EUR
Do obchodu
Ambroxoliumchlorid, liečivo tohto lieku, zvyšuje vylučovanie hlienu z dýchacích ciest, uľahčuje jeho vykašliavanie a zmier... Viac informácií
8,69 EUR
Do obchodu
Liek uvoľňuje hlieny pri ochoreniach dýchacích ciest. Používa sa pri ochoreniach pľúc a priedušiek spojených... Viac informácií
4,69 EUR
Do obchodu
Liek je bronchosekretolytikum (liek uvoľňuje hlieny pri ochoreniach dýchacích ciest s tvorbou hustého hlienu). Liek sa použ&iacut... Viac informácií
4,49 EUR
Do obchodu
Liek je expektorans, mukolytikum. Zrieďuje a skvapalňuje hustý hlien pri ochoreniach dýchacích ciest. Liek sa používa pri ... Viac informácií
5,59 EUR
Do obchodu
Liek je expektorans, mukolytikum. Zrieďuje a skvapalňuje hustý hlien pri ochoreniach dýchacích ciest. Liek sa používa pri ... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje bromhexíniumchlorid, ktorý je bronchosekretolytikum (liek na uvoľnenie hlienu pri ochoreniach dýchacích cies... Viac informácií
3,89 EUR
Do obchodu
Homeopatický liek sa používa na základe poznatkov uvedených v Materia Medica Homeopatica. Sirup pôsobí pri sy... Viac informácií
7,99 EUR
Do obchodu
Sirup pre deti od 1 roka je určený pri suchom, neproduktívnom kašli, pri bolesti v krku a podráždení sliznice v dutine ústnej a hrdla v dôsledku nachl... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Mucoplant na dobrú noc Výživový doplnok so sladidlami Skorocelový sirup s Rumančekom, Tymiánom a Medovkou určený pre deti od 1 roka, dospievajúcich a ... Viac informácií
8,59 EUR
Do obchodu
Bylinný sirup. obsahuje skorocelový extrakt (Plantago lanceolata) 1:1 , tymiánový extrakt (Thymus vulgaris) 1:5, rumančekový extrakt (Matricaria recut... Viac informácií
4,29 EUR
Do obchodu
Sirup obsahuje liečivo dextrometorfániumhydrobromid. Je to liek na tlmenie kašľa, ktorý upokojuje a kontroluje suchý, dr&a... Viac informácií
5,99 EUR
Do obchodu
Sirup obsahuje liečivo dextrometorfániumhydrobromid. Je to liek na tlmenie kašľa, ktorý upokojuje a kontroluje suchý, dr&a... Viac informácií
5,99 EUR
Do obchodu
Tento liek je rastlinný a používa sa pri chorobách dýchacích ciest. Používa sa na liečbu príznakov ak... Viac informácií
6,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje tekutý extrakt z koreňa muškátu Pelargonium sidoides. Je to rastlinný liek, ktorý patrí do sku... Viac informácií
7,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje tekutý extrakt z koreňa muškátu Pelargonium sidoides. Je to rastlinný liek, ktorý patrí do sku... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo guajfenezín. Používa sa u dospelých a detí od 6 rokov na uľahčenie vykašliavania pri zahliene... Viac informácií
3,99 EUR
Do obchodu
Sirup obsahuje liečivo guajfenezín. Je to liek na vykašliavanie, ktorý pomáha uvoľňovať hlien a riedke výlučky z pr... Viac informácií
5,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo N-acetylcysteín. Používa sa pri všetkých druhoch ochorení dýchacích ciest sprev... Viac informácií
5,19 EUR
Do obchodu
Tento liek obsahuje výťažky z tymiánu (materinej dúšky obyčajnej), materinej dúšky, skorocelu a med. Podporu... Viac informácií
3,79 EUR
Do obchodu
Liek tlmí dráždenie na kašeľ, mení skladbu prieduškového hlienu a uľahčuje tak jeho vykašliavanie. Li... Viac informácií
4,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje extrakt z listov brečtanu popínavého. Je to rastlinný liek. Používa sa na liečbu zápalov dýcha... Viac informácií
5,99 EUR
Do obchodu
Tablety na cmúľanie s príchuťou čiernych ríbezlí obsahujúce výťažok z lišajníka pľuzgierky islandskej (Cetraria islandica L.) sa odporúčajú pri drážde... Viac informácií
6,19 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok obsahuje: brusnicový extrakt 360 mg, D-manózu 250 mg (v dennej dávke 20 ml). Spôsob použitiaPrípravok sa užíva v množstve 1x denne 20... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s rastlinným výťažkom. získané z čerstvého čistého brusnicového koncentrátu brusnicový extrakt a D-manóza v biologicky dostupnom kom... Viac informácií
15,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok - komplex z výťažkov zo 7 bylín. Má priaznivý účinok na činnosť obličiek a močových ciest Znižuje koncentráciu látok, z ktorých sa t... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok bylinný (bylinný komplex) - obsahuje extrakty uvedených rastlín: Asperula odorata /Galium odoratum (Marinka voňavá), Calendula offici... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Krém: Zmierňuje svrbenie a pálenie pri gynekologických zápaloch, hemoroidoch, uštipnutí hmyzom, na poranenej alebo popraskenej koži, po holení a depi... Viac informácií
6,39 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok obsahuje mikronizovaný extrakt rastliny Kapucínka väčšia (Tropaeolum majus), čo znamená, že jeho častice sú dostatočne malé, aby sa c... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok, ktorý obsahuje mikronizovaný extrakt rastliny Kapucínka väčšia (Tropaeolum majus) (česky - Lichořeřišnice), čo znamená, že jeho čast... Viac informácií
7,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje výťažok z plodov serenoy plazivej (Serenoae repens), je to rastlinný liek na prostatu. Používa sa na liečbu ťažkost... Viac informácií
18,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje výťažok z plodov serenoy plazivej (Serenoae repens), je to rastlinný liek na prostatu. Používa sa na liečbu ťažkost... Viac informácií
8,59 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje extrakty z koreňa žihlavy dvojdomej a plodov sabalovej palmy. Liek sa používa: Benigna hyperplázia prostaty št&aac... Viac informácií
13,49 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s rastlinným výťažkom lykopénu a paradajkového koncentrátu. Lykopén - paradajkový koncentrát obsahuje v 1 kapsule prírodné zložky a ú... Viac informácií
11,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok. Serenoa plazivá podporuje zdravú činnosť prostaty a priaznivo pôsobí na zdravie mužov. Každá kapsula obsahuje: Serenoa plazivá (Ser... Viac informácií
13,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s obsahom rastlinných extraktov. Obsahuje: extrakt z kotvičníka 100mg, podporuje sexuálnu túžbu, extrakt z damiány (Turnera diffusa)... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Prípravok je lokálna antikoncepcia so spermicídnym účinkom a antiseptickým účinkom. Prípravok sa odpo... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Prípravok je lokálna antikoncepcia so spermicídnym účinkom a antiseptickým účinkom. Prípravok sa odpo... Viac informácií
9,59 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok obsahuje extrakty rastlín: Ďatelina lúčna - Trifolium pratense (extrakt), Ploštičník strapcovitý - Cimicifuga racemosa (extrakt), Šal... Viac informácií
31,99 EUR
Do obchodu
Prípravok je oproti klasickému Sarapisu doplnený o fytoestrogény zo sóje a červenej ďateliny. Vitamín C a železo prispievajú k zníženiu vyčerpania a... Viac informácií
14,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok FYTOSOJA® OSTEO. 1 kapsula obsahuje izoflavóny 25 mg, vápnik 200 mg, vitamín D3 2,5 µg, vitamín K 22,5 µg Vitamín D ... Viac informácií
14,49 EUR
Do obchodu
Je to viaczložkový homeopatický liek. Tento druh lieku obsahuje jednozložkové homeopatické prípravky, ktorýc... Viac informácií
7,89 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s obsahom oleja z Púpalky dvojročnej-Oenothera biennis 500mg (z toho: kys.gama-linoleová 50 mg, kys. linoleová 355 mg) a vitamínu E 5... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s prírodnými výťažkami obsahuje: včelí peľ (je oplodňujúci prach kvetov), materská kašička (je kŕmna šťava, ktorú produkujú včely ro... Viac informácií
7,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s obsahom oleja z Púpalky dvojročnej-Oenothera biennis 500mg (z toho: kys.gama-linoleová 50 mg, kys. linoleová 355 mg) a vitamínu E 5... Viac informácií
5,49 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok bylinný (bylinný komplex) - obsahuje extrakty uvedených rastlín: Silybum marianum (Sylibum mariánske), Leonurus cardiaca (Srdcovník o... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s obsahom Indol-3-karbinolu, pre ženy. Obsahuje 150 mg Indol-3-karbinolu v jednej kapsule. Prírodný produkt. Indol-3-karbinol je látk... Viac informácií
10,99 EUR
Do obchodu
INDOL3C je výživový doplnok, ktorý obsahuje účinnú látku indol-3-carbinol, ktorý sa nachádza v brokolici, kapuste, karfiole a v inej krížokvetej zelen... Viac informácií
25,99 EUR
Do obchodu
INDOL3C je výživový doplnok, ktorý obsahuje účinnú látku Indol-3-carbinol (I3C). Indol-3-carbinol sa nachádza v brokolici, kapuste, ružičkovom keli, k... Viac informácií
49,99 EUR
Do obchodu
INDOL3C FORTE je výživový doplnok, ktorý obsahuje účinnú látku Indol-3-carbinol (I3C) a extrakt z granátového jablka. Balenie 120 kapsúl - dvojmesačná... Viac informácií
52,99 EUR
Do obchodu
INDOL3C FORTE je výživový doplnok, ktorý obsahuje účinnú látku Indol-3-carbinol (I3C) a extrakt z granátového jablka. Balenie 180 kapsúl - trojmesačná... Viac informácií
49,69 EUR
Do obchodu
INDOL3C je výživový doplnok, ktorý obsahuje účinnú látku indol-3-carbinol, ktorý sa nachádza v brokolici, kapuste, karfiole a v inej krížokvetej zelen... Viac informácií
62,99 EUR
Do obchodu
Jemný gél na intímnu hygienu: Zmierňuje svrbenie a pálenie pri gynekologických zápaloch, hemoroidoch, uštipnutí hmyzom, poranenej alebo popraskanej k... Viac informácií
7,99 EUR
Do obchodu
Liečivá žuvačka patrí do skupiny liekov používaných pri odvykaní od fajčenia a je určená na liečbu zá... Viac informácií
34,29 EUR
Do obchodu
Liečivá žuvačka patrí do skupiny liekov používaných pri odvykaní od fajčenia a je určená na liečbu zá... Viac informácií
13,99 EUR
Do obchodu
Liečivá žuvačka patrí do skupiny liekov používaných pri odvykaní od fajčenia a je určená na liečbu zá... Viac informácií
13,99 EUR
Do obchodu
Liečivá žuvačka patrí do skupiny liekov používaných pri odvykaní od fajčenia a je určená na liečbu zá... Viac informácií
34,29 EUR
Do obchodu
Liečivá žuvačka patrí do skupiny liekov používaných pri odvykaní od fajčenia a je určená na liečbu zá... Viac informácií
13,99 EUR
Do obchodu
Liečivá žuvačka patrí do skupiny liekov používaných pri odvykaní od fajčenia a je určená na liečbu zá... Viac informácií
13,99 EUR
Do obchodu
Liečivá žuvačka patrí do skupiny liekov používaných pri odvykaní od fajčenia a je určená na liečbu zá... Viac informácií
26,39 EUR
Do obchodu
Liečivá žuvačka patrí do skupiny liekov používaných pri odvykaní od fajčenia a je určená na liečbu zá... Viac informácií
26,39 EUR
Do obchodu
Liek je určený na odvykanie od fajčenia. Tento typ liečby sa nazýva nikotínová substitučná terapia. Pastilky m&ocir... Viac informácií
6,89 EUR
Do obchodu
Liek je určený na odvykanie od fajčenia. Tento typ liečby sa nazýva nikotínová substitučná terapia. Pastilky m&ocir... Viac informácií
18,49 EUR
Do obchodu
Liek sa používa ako podpora odvykania od fajčenia u dospelých fajčiarov. Tento typ liečby sa nazýva nikotínová substitučná terapia (Nikotin Repla... Viac informácií
19,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje 4 liečivá na potlačenie príznakov pri prechladnutí a chrípke: paracetamol účinkuje proti bolesti (analgetický účinok) a znižuje horúčku... Viac informácií
8,19 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje 4 liečivá na potlačenie príznakov pri prechladnutí a chrípke: paracetamol účinkuje proti bolesti (an... Viac informácií
6,89 EUR
Do obchodu
Horúci nápoj s príchuťou citróna je liek proti chrípke a prechladnutiu, ktorý obsahuje: paracetamol, liečiv... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje paracetamol, liečivo proti bolesti a horúčke, ktorý odstraňuje bolesť v hrdle, bolesť hlavy, svalov i kĺbov a znižuje hor&... Viac informácií
8,29 EUR
Do obchodu
Horúci nápoj je liek proti chrípke a prechladnutiu, ktorý obsahuje tri liečivá: paracetamol, liečivo proti bolesti... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Hore
MÔJ VÝBER
Vecí vo výbere0