ASPIRIN-C tbl eff 1x10 ks
Vitamíny a minerály ASPIRIN-C tbl eff 1x10 ks
Značka: Aspirin

ASPIRIN-C tbl eff 1x10 ks

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, k... Viac informácií

Doprava: od 2,99 EUR (ZADARMO pri nákupe nad 9,90 EUR)
Ponuka platná k 14.11.2019

4,49 EUR
E-shop
Dr. Max

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, ktoré sa podieľajú na vzniku zápalu), a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal. Liek môžu užívať: dospelí: pri miernych až stredne silných bolestiach (napríklad hlavy, zubov, hrdla, svalov, kĺbov, chrbta, a menštruačných bolestiach), pri miernych bolestiach pri artritíde, pri prechladnutí alebo chrípke na zmiernenie bolesti a horúčky a pri zápaloch. deti nad 9 rokov iba na odporučenie lekára. Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Liek sa nesmie užívať dlhšie než 3-5 dní bez konzultácie s lekárom. Dospelí Jednorazová dávka je 1-2 šumivé tablety. V prípade potreby sa môže jednotlivá dávka opakovať v odstupe 4-8 hodín. Obvyklá denná dávka je 6 šumivých tabliet, maximálna denná dávka je 10 šumivých tabliet. Deti od 9 rokov - liek sa môže podávať iba na odporúčanie lekára. Jednorazová dávka je 1 šumivá tableta 1x denne. V prípade potreby sa môže jednotlivá dávka opakovať 3x denne v odstupe 4-8 hodín. Odporučená denná dávka kyseliny acetylsalicylovej pre deti je približne 60 mg/kg. Podáva sa rozdelená do 4-6 jednotlivých dávok, čo je približne 15 mg/kg každých 6 hodín alebo 10 mg/kg každé 4 hodiny. Spôsob použitia Šumivá tableta sa musí pred užitím rozpustiť v pohári vody. Liek sa nesmie užívať nalačno. Upozornenie Liek sa neodporúča užívať ženám, ktoré sa snažia otehnotnieť. Ak to je nevyhnutné, podáva sa dávka čo najnižšia a doba liečby má byť čo najkratšia. Počas 1. a 2. trimestra sa liek môže podať iba ak to je nevyhnutné. Liek je kontraindikovaný v 3. trimestri tehotenstva. Liek prestupuje do materského mlieka. Pri príležitostnom použití nie je prerušenie dojčenia nevyhnutné. Pri pravidelnom používaní alebo pri používaní vysokých dávok je však dojčenie potrebné včas prerušiť. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 9 rokov. Lieky s obsahom kyseliny acetylsalicylovej sa nemajú používať u detí a dospievajúcich s horúčkovitými alebo nehorúčkovitými vírusovými ochoreniami bez konzultácie s lekárom. Pri niektorých vírusových ochoreniach, najmä chrípke typu A, chrípke typu B a ovčích kiahňach, existuje riziko Reyovho syndrómu. Liek je kontraindikovaný u pacientov s astmou, peptickými vredmi a inými krvácavými stavmi. Liek sa nemá užívať pred plánovaným chirurgickým zákrokom. Nepiť alkohol. Ďalšie osobitné upozornenia sú uvedené v SPC (časť 4.4). Účinné látkykyselina acetylsalicylová, kyselina askorbová (vitamín C)

Lieky a doplnky výživy / Vitamíny a minerály

Doplnky výživy a Vitamíny a minerály Aspirin >>

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C, patrí do skupiny liekov nazývaných analgetiká (lieky pr... Viac informácií
3,49 EUR
Do obchodu
Liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších d&aacu... Viac informácií
2,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo sodná soľ naproxénu. Je to liek na zmiernenie rôznych druhov bolestí, na liečbu zápalový... Viac informácií
6,79 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo sodná soľ naproxénu. Je to liek na zmiernenie rôznych druhov bolestí, na liečbu zápalový... Viac informácií
4,59 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo sodná soľ naproxénu. Je to liek na zmiernenie rôznych druhov bolestí, na liečbu zápalový... Viac informácií
9,29 EUR
Do obchodu
Liek sa používa proti bolesti (analgetikum), na zníženie horúčky a proti zápalu (nesteroidové antiflogistikum/analg... Viac informácií
3,49 EUR
Do obchodu
Liek patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové lieky (NSAID). Liek slúži na &uacut... Viac informácií
6,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo sodná soľ diklofenaku, ktoré patrí medzi nesteroidné protizápalové liečivá. Pou... Viac informácií
3,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv (nesteroi... Viac informácií
3,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv. Znižuje ... Viac informácií
3,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv. Ibuprof&... Viac informácií
3,89 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových antireumatík. Používa sa na zníž... Viac informácií
7,19 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalov&ea... Viac informácií
2,49 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Je to protizápalový a bolesť utišujúci liek (nesteroidové protizápal... Viac informácií
3,19 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktorý patrí do skupiny nesteroidových protizápalových liečiv (nazývan&yacut... Viac informácií
3,79 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje paracetamol, liečivo proti bolesti (analgetikum) a na zníženie horúčky (antipyretikum). Liek je určený na zní... Viac informácií
2,59 EUR
Do obchodu
Paracetamol, liečivo lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Liek sa podáva: n... Viac informácií
4,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje tráviace enzýmy, neodstraňuje príčiny ochorenia, ale obnovuje trávenie (odstraňuje nútenie na d&aacut... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje tráviace enzýmy, neodstraňuje príčiny ochorenia, ale obnovuje trávenie (odstraňuje nútenie na d&aacut... Viac informácií
5,99 EUR
Do obchodu
Liek je digestívum (liek podporujúci trávenie). Používa sa: na liečbu porúch trávenia (nevoľnosť, nad&uacut... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Liek sa užíva pri tráviacich ťažkostiach (bolesti v nadbrušku, nadúvanie), pri dlhodobých ochoreniach žlčníka a žlčových ciest, pečene a zápaloch podž... Viac informácií
4,59 EUR
Do obchodu
Zerochol je výživový doplnok stravy s prírodnými rastlinnými sterolmi. Zerochol je prírodný produkt, ktorý obsahuje 100 % prírodných rastlinných stero... Viac informácií
12,49 EUR
Do obchodu
KURKUMIN KOMPLEX® je výživový doplnok, ktorý obsahuje patentovaný Curcumin C3 Complex s obsahom 55% kurkuminoidov. Aktívne látky vo výživovom doplnku ... Viac informácií
11,89 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s obsahom Hericius Erinaceus a Rakytníkovým olejom. Hericius Erinaceus (Korálovec ježatý) - huba bohatá na polysa100% prášku lyofili... Viac informácií
11,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s príchuťou broskyne bez cukru s obsahom papaye. Papaya je ovocný plod obsahujúci množstvo vitamínov, minerálov, bielkovín, ale predo... Viac informácií
5,49 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s obsahom bylinných extraktov. Zloženie: extrakt z listu artičoky, extrakt z koreňa rebarbory, extrakt z kvetu rumančeka, extrakt z k... Viac informácií
2,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok obsahuje extrakty paliny, vachty, horca, medovky, archangeliky. Obsahuje mätovú, kmínovú, škoricovú a pomarančovú silicu. Neobsahuje ... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok bylinný (bylinný komplex) - obsahuje extrakty uvedených rastlín: Valeriana officinalis (Valeriana lekárska), Taraxacum officinale (Pú... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok bylinný (bylinný komplex) - obsahuje extrakty uvedených rastlín: Calendula officinalis (Nechtík lekársky), Aesculus hippoPraslička ro... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok bylinný (bylinný komplex) - obsahuje extrakty uvedených rastlín : Centaurium erythraea (Zemežlč horký), Valeriana officinalis (Valeri... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo nifuroxazid. Liek sa používa na liečbu hnačky. Liek sa používa pri liečbe infekčnej hnačky. Pôsobí ... Viac informácií
4,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo loperamid hydrochlorid a používa sa na liečbu hnačky. Liek sa môže užívať pri náhlej (akútnej)... Viac informácií
4,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje diosmektit. Používa sa na liečbu: príznakov náhlej hnačky u detí vo veku od 2 rokov a u dospelých v ... Viac informácií
4,59 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje diosmektit. Používa sa na liečbu: príznakov náhlej hnačky u detí vo veku od 2 rokov a u dospelých v ... Viac informácií
9,89 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje: aktívne uhlie, ktoré pohlcuje plyny a toxické látky z tráviaceho systému. Liek užíva... Viac informácií
2,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje aktívne uhlie, zlúčeninu bizmutu a kyselinu citrónovú. Aktívne uhlie je črevné adsorbens, čo j... Viac informácií
2,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje aktívne uhlie, črevné adsorbens, čo je látka s veľkým aktívnym povrchom a ochrannými vlastnosť... Viac informácií
3,29 EUR
Do obchodu
Dietetický potravinový prípravok pre perorálnu rehydratáciu dojčiat od ukončeného 1. týždňa života a detí. Zloženie:glukóza, chlorid sodný, citronan s... Viac informácií
7,19 EUR
Do obchodu
Dietetický potravinový prípravok pre perorálnu rehydratáciu dojčiat od ukončeného 1. týždňa života a detí. Zázvorový extrakt prispieva k normálnej fu... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na liečbu a/alebo prevencia hnačky rôznej príčiny ako je: akútna infekčná hnačka u detí a do... Viac informácií
6,19 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na liečbu a/alebo prevencia hnačky rôznej príčiny ako je: akútna infekčná hnačka u detí a do... Viac informácií
6,19 EUR
Do obchodu
Enhydrol® je dietetická potravina na osobitné medicínske účely určená k rehydratácii pri hnačkových ochoreniach, horúčke a zvracaní pre dojčatá a ... Viac informácií
6,69 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo simetikón, ktoré má protipenivé vlastnosti a používa sa pri žalúdočno-črevných ... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo simetikón, ktorý pôsobí v žalúdkovo-črevnom trakte ako odpeňovacia látka a použí... Viac informácií
3,79 EUR
Do obchodu
Espumisan ® easy Na uvoľnenie plynatosti spôsobenej nahromadením plynu a na zníženie pocitov napätia v bruchu. Proti nadúvaniu, tlaku v hornej čas... Viac informácií
5,19 EUR
Do obchodu
Liek sa používa pri: kŕčoch hladkého svalstva v súvislosti s chorobami žlčníka a žlčových ciest, zápale žlčníka a žlčových ciest často spojenom so žl... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Liek sa používa pri: kŕčoch hladkého svalstva v súvislosti s chorobami žlčníka a žlčových ciest, zápale žlčníka a žlčových ciest často spojenom so žl... Viac informácií
12,69 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo butylskopolamíniumbromid. Patrí do skupiny spazmolytík. Spazmolytiká sú liečivá, ktor&... Viac informácií
4,89 EUR
Do obchodu
Perorálna suspenzia je protipenivý liek zaisťujúci rozpad peny, ktorá bráni vstrebávaniu plynov v žalú... Viac informácií
6,19 EUR
Do obchodu
Zdravotnícka pomôcka s mechanickým pôsobením používaná pri liečbe gastroesophageálneho refluxného ochorenia na zníženie symptómov spojených s týmto oc... Viac informácií
11,99 EUR
Do obchodu
Easylax je harmančekovo-ibišové glycerolové preháňadlo pre deti. Preháňadlo určené pre deti: uvoľňuje a zvlhčuje stolicu, uľahčuje vyprázdňovanie a z... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Prípravok je výživový doplnok obsahujúci štandardizované rastlinné extrakty: zo semien tekvice obyčajnej (Cucurbita pepo), z koreňa omanu pravého (Inu... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Čapíky sa používajú na liečbu hemoroidov a iných ochorení v oblasti konečníka. Rýchlo zastavuje krv&a... Viac informácií
5,29 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na liečbu vonkajších a vnútorných hemoroidov. Vonkajšie hemoroidy často poznáme podľa... Viac informácií
6,89 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na liečbu vonkajších a vnútorných hemoroidov. Vonkajšie hemoroidy často poznáme podľa... Viac informácií
6,89 EUR
Do obchodu
Homeopatický liek sa používa na základe poznatkov uvedených v Materia Medica Homeopatica. Symptomatická liečba niek... Viac informácií
6,29 EUR
Do obchodu
Homeopatický liek sa používa na základe poznatkov uvedených v Materia Medica Homeopatica. Symptomatická liečba niek... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Rektálna masť obsahuje liečivá tekutý kvasnicový extrakt a olej zo žraločej pečene. Používa sa na zmiernenie pr&iac... Viac informácií
5,49 EUR
Do obchodu
Úľava symptómov hemoroidov ako napr.bolesti, dráždenie a svrbenie. Pomáha zmenšiť opuch tkanív, spôsobenom zápalmi. Lubrikans na uľahčenie bolestivého... Viac informácií
6,09 EUR
Do obchodu
Liek je na lokálne použitie do konečníka. Obsahuje zmes látok (lidokaín a kalciumdobesilát) tlmiacich prízna... Viac informácií
5,79 EUR
Do obchodu
Altermed Dubová kôra gél Gél z dubovej kôry priaznivo pôsobí pri hemoroidoch, potení nôh, trhlinkách, pri podráždenej koži po slnení a drobných popál... Viac informácií
3,29 EUR
Do obchodu
Altermed Dubová kôra gél s alantoínom Gél z dubovej kôry a výťažku z kostihoja lekárskeho (alantoín) priaznivo pôsobí pri hemoroidoch, potení nôh, pr... Viac informácií
4,39 EUR
Do obchodu
Prípravok je určený na vonkajšie použitie v okolí konečníka. Spôsob použitiaPrípravok je určený na vonkajšie použitie v okolí konečníka. Pred každým p... Viac informácií
14,49 EUR
Do obchodu
Aromatica Kosmín pri hemoroidoch s extraktom pagaštana, dubovej kôry a kostihoja obsiahnuté látky upokojujú a priaznivo ovplyvňujú zápalové procesy p... Viac informácií
4,49 EUR
Do obchodu
Liek účinkuje rýchlym zlepšením a úľavou pri zápaloch žalúdkovej sliznice, žalúdkových ... Viac informácií
3,99 EUR
Do obchodu
Zdravotnícka pomôcka vo forme žuvacej tablety s intenzívne chladivou mätovou príchuťou na úľavu od príznakov pálenia záhy, kyslej regurgitácie (návrat... Viac informácií
7,49 EUR
Do obchodu
Zdravotnícka pomôcka vo forme žuvacej tablety s intenzívne chladivou mätovou príchuťou na úľavu od príznakov pálenia záhy, kyslej regurgitácie (návrat... Viac informácií
5,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kombináciu dvoch antacíd (uhličitanu vápenatého a hydrogenuhličitanu sodného) a alginátu. Žuva... Viac informácií
7,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo pantoprazol, ktorý blokuje „pumpu“ produkujúcu žalúdočnú kyselinu, čím znižuje mn... Viac informácií
8,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo pantoprazol, ktorý blokuje „pumpu“ produkujúcu žalúdočnú kyselinu, čím znižuje mn... Viac informácií
5,19 EUR
Do obchodu
Homeopatický liek, ktorý sa používa na symptomatickú liečbu tráviacich ťažkostí: bolesti a ťažoba žalú... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Liek sa používa proti nadmernej kyslosti žalúdkovej šťavy (ako antacidum). Obsahuje liečivá hydroxid hlinitý (algel... Viac informácií
5,49 EUR
Do obchodu
Antirefluxný sirup s mechanickým účinkom sa používa pri liečbe gastroezofageálneho refluxného ochorenia, na zníženie symptómov spojených s týmto ochor... Viac informácií
11,79 EUR
Do obchodu
Čapíky Suppositoria glycerini Léčiva používajú dospelí a deti staršie ako 10 rokov pri zápche rôzneho pôvodu, napr. pri zmene prostredia, životosprávy... Viac informácií
3,89 EUR
Do obchodu
Liek vo forme čapíkov obsahuje glycerol, používa sa ako laxatívum (preháňadlo). Liek sa podáva na liečbu záp... Viac informácií
1,69 EUR
Do obchodu
Liek je lokálne pôsobiace preháňadlo, ktoré vyvoláva stimuláciu peristaltiky hrubého čreva a zmäk... Viac informácií
4,19 EUR
Do obchodu
Regulax* sa užíva krátkodobo pri zápche (obstipácii). Spôsob použitiaLiek sa obvykle užíva v dávke 1 kocka denne (najlepšie večer). Deťom od 10 r... Viac informácií
8,39 EUR
Do obchodu
Regulax* sa užíva krátkodobo pri zápche (obstipácii). Spôsob použitiaLiek sa obvykle užíva v dávke 1 kocka denne (najlepšie večer). Deťom od 10 r... Viac informácií
3,49 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo bisakodyl, ktoré účinkuje ako stimulačné preháňadlo (laxatívum). Povzbudzuje črevnú pe... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje aktívne uhlie a tiosíran sodný. Aktívne uhlie je črevné adsorbens, čo je látka s veľkým... Viac informácií
2,69 EUR
Do obchodu
Hore
MÔJ VÝBER
Vecí vo výbere0