Ibalgin Baby pre deti od 3 mesiacov 1x100 ml
Vitamíny a minerály Ibalgin Baby pre deti od 3 mesiacov 1x100 ml
Značka: Ibalgin

Ibalgin Baby pre deti od 3 mesiacov 1x100 ml

Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktorý patrí do skupiny nesteroidových protizápalových liečiv (nazývaných nesteroidové antireumatiká). Po... Viac informácií

Doprava: od 2,99 EUR (ZADARMO pri nákupe nad 9,90 EUR)
Ponuka platná k 9.10.2019

3,79 EUR
E-shop
Dr. Max

Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktorý patrí do skupiny nesteroidových protizápalových liečiv (nazývaných nesteroidové antireumatiká). Používa sa u detí starších ako 3 mesiace: na zníženie horúčky pri chrípkových a iných infekciách, vrátane horúčky vzniknutej po očkovaní; na tlmenie miernej až stredne silnej bolesti (napríklad bolesti hlavy, uší, zubov, krku, chrbta, svalov, kĺbov, bolesti pri pomliaždení a vyvrtnutí); na zmiernenie zápalu rôzneho pôvodu (zápalové a degeneratívne ochorenia kĺbov a chrbtice alebo mäkkých tkanív pohybovej sústavy). Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Každý 1 ml suspenzie obsahuje 20 mg ibuprofénu (5 ml perorálnej suspenzie obsahuje 100 mg ibuprofénu). Liečba horúčky: užíva sa jednotlivá dávka 5-10 mg ibuprofénu/kg telesnej hmotnosti, denná dávka nemá prekročiť 40 mg ibuprofénu/kg telesnej hmotnosti. Liečba ostatných ochorení: denná dávka u detí vo veku do 12 rokov je 20-35 mg/kg telesnej hmotnosti rozdelená v niekoľkých čiastkových dávkach, pri juvenilnej idiopatickej artritíde až 40-50 mg/kg telesnej hmotnosti/deň. Odporúčané dávkovanie podľa veku dieťaťa: vek 3 – 12 mesiacov: jednotlivá dávka 2,5 ml suspenzie (50 mg ibuprofénu) - dávkovanie 3x počas 24 hodín vek 1 - 2 roky: jednotlivá dávka 2,5 ml suspenzie (50 mg ibuprofénu) - dávkovanie 3-4x počas 24 hodín vek 7 - 3 rokov: jednotlivá dávka 5 ml suspenzie (100 mg ibuprofénu) - dávkovanie 3-4x počas 24 hodín vek 8 - 12 rokov: jednotlivá dávka 5-10 ml suspenzie (100-200 mg ibuprofénu) - dávkovanie 3-4x počas 24 hodín Orientačný príklad dávkovania podľa hmotnosti dieťaťa (denné dávky sú vypočítané s použitím dolnej hranice odporúčaného množstva ibuprofénu 20 mg/kg/deň): 6 kg: 120 mg ibuprofénu/deň - 6 ml suspenzie/deň 8 kg: 160 mg ibuprofénu/deň - 8 ml suspenzie/deň 10 kg: 200 mg ibuprofénu/deň - 10 ml suspenzie/deň 12 kg: 240 mg ibuprofénu/deň - 12 ml suspenzie/deň 14 kg: 280 mg ibuprofénu/deň - 14 ml suspenzie/deň 16 kg: 320 mg ibuprofénu/deň - 16 ml suspenzie/deň 18 kg: 360 mg ibuprofénu/deň - 18 ml suspenzie/deň 20 kg: 400 mg ibuprofénu/deň - 20 ml suspenzie/deň 30 kg: max. 500 mg ibuprofénu/deň - max. 25 ml suspenzie/deň U detí s telesnou hmotnosťou do 30 kg sa neodporúča prekračovať dávku 25 ml (500 mg ibuprofénu) denne. Postvakcinačná horúčka: liek sa podáva v dávke 2,5 ml suspenzie (50 mg ibuprofénu). V prípade potreby sa dávka môže zopakovať po 6 hodinách (nemá sa podať viac ako 2x 50 mg ibuprofénu za deň). Celkovú dennú dávku je potrebné rozdeliť do 3-4 jednotlivých dávok, pričom odstup medzi jednotlivými dávkami musí byť minimálne 6 hodín. Liek sa má podávať v čo najnižšej účinnej dávke a čo najkratší čas. U dojčiat vo veku 3-5 mesiacov je potrebné vyhľadať lekára okamžite pri zhoršení symptómov ochorenia alebo do 24 hodín, ak symptómy pretrvávajú. Ak u detí od 6 mesiacov a dospievajúcich je tento liek potrebné podávať viac ako 3 dni alebo sa príznaky ochorenia zhoršujú, je potrebné poradiť sa s lekárom. Spôsob použitia Pred odobratím každej dávky treba suspenziu dôkladne pretrepať (asi 5 sekúnd). Na odmeranie presnej dávky slúži dávkovacia trubička s piestom. Liek sa môže užiť nezávisle od príjmu potravy. Suspenziu treba zapiť dostatočným množstvom nedráždivej tekutiny. Ak sa počas liečby vyskytnú tráviace ťažkosti, alebo u ľudí so zvýšenou citlivosťou GIT, je vhodné liek užívať počas jedla alebo ho zapiť mliekom. Upozornenie Liek je kontraindikovaný v treťom trimestri tehotenstva. Počas prvého a druhého trimestra sa liek nemá podávať, pokiaľ to nie je jednoznačne nevyhnutné (rozhodne lekár). Pokiaľ liek užíva žena, ktorá sa snaží otehotnieť alebo v priebehu prvého a druhého trimestra tehotenstva, má užívať nízke dávky a liečba má byť čo najkratšia. Liek sa môže používať počas dojčenia len vo veľmi závažných stavoch, pritom je nutné starostlivo zvážiť priaznivý efekt pre matku. Deťom do 3 mesiacov sa liek nemá podávať. Pred začatím dlhodobej liečby pacientov s rizikovými faktormi pre vznik kardiovaskulárnych udalostí (napr. hypertenzia, hyperlipidémia, diabetes mellitus, fajčenie) je potrebné dôsledné zváženie, najmä v prípade, že sú potrebné vysoké dávky ibuprofénu (2 400 mg/deň). Počas liečby nie je vhodné fajčenie a konzumácia alkoholických nápojov. Pri užívaní lieku sa môže vyskytnúť fotosenzitívna reakcia (frekvencia neznáma). Liek obsahuje sorbitol. Na 5 ml suspenzie je obsiahnutých maximálne 0,12 g sačasť 4.4). Účinné látkyibuprofén

Lieky a doplnky výživy / Vitamíny a minerály

Doplnky výživy a Vitamíny a minerály Ibalgin >>

Liek obsahuje paracetamol, čo je liečivo proti bolesti (analgetikum) a na zníženie horúčky (antipyretikum). Liek je určený na zn&... Viac informácií
1,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje paracetamol, liečivo proti bolesti (analgetikum) a na zníženie horúčky (antipyretikum). Liek je určený na zní... Viac informácií
2,59 EUR
Do obchodu
Paracetamol, liečivo lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Liek sa podáva: n... Viac informácií
4,29 EUR
Do obchodu
Paracetamol, liečivo v lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Čapíky sa použ&... Viac informácií
0,89 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje tráviace enzýmy, neodstraňuje príčiny ochorenia, ale obnovuje trávenie (odstraňuje nútenie na d&aacut... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje tráviace enzýmy, neodstraňuje príčiny ochorenia, ale obnovuje trávenie (odstraňuje nútenie na d&aacut... Viac informácií
5,99 EUR
Do obchodu
Liek je digestívum (liek podporujúci trávenie). Používa sa: na liečbu porúch trávenia (nevoľnosť, nad&uacut... Viac informácií
5,99 EUR
Do obchodu
Liek sa užíva pri tráviacich ťažkostiach (bolesti v nadbrušku, nadúvanie), pri dlhodobých ochoreniach žlčníka a žlčových ciest, pečene a zápaloch podž... Viac informácií
4,59 EUR
Do obchodu
Zerochol je výživový doplnok stravy s prírodnými rastlinnými sterolmi. Zerochol je prírodný produkt, ktorý obsahuje 100 % prírodných rastlinných stero... Viac informácií
12,49 EUR
Do obchodu
KURKUMIN KOMPLEX® je výživový doplnok, ktorý obsahuje patentovaný Curcumin C3 Complex s obsahom 55% kurkuminoidov. Aktívne látky vo výživovom doplnku ... Viac informácií
10,39 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s obsahom Hericius Erinaceus a Rakytníkovým olejom. Hericius Erinaceus (Korálovec ježatý) - huba bohatá na polysa100% prášku lyofili... Viac informácií
14,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s príchuťou broskyne bez cukru s obsahom papaye. Papaya je ovocný plod obsahujúci množstvo vitamínov, minerálov, bielkovín, ale predo... Viac informácií
5,49 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivá väčšinou rastlinného pôvodu. Väčšina z nich má povzbudivý vplyv na tvo... Viac informácií
3,89 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s obsahom bylinných extraktov. Zloženie: extrakt z listu artičoky, extrakt z koreňa rebarbory, extrakt z kvetu rumančeka, extrakt z k... Viac informácií
2,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok obsahuje extrakty paliny, vachty, horca, medovky, archangeliky. Obsahuje mätovú, kmínovú, škoricovú a pomarančovú silicu. Neobsahuje ... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok bylinný (bylinný komplex) - obsahuje extrakty uvedených rastlín: Valeriana officinalis (Valeriana lekárska), Taraxacum officinale (Pú... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok bylinný (bylinný komplex) - obsahuje extrakty uvedených rastlín: Calendula officinalis (Nechtík lekársky), Aesculus hippoPraslička ro... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok bylinný (bylinný komplex) - obsahuje extrakty uvedených rastlín : Centaurium erythraea (Zemežlč horký), Valeriana officinalis (Valeri... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo nifuroxazid. Liek sa používa na liečbu hnačky. Liek sa používa pri liečbe infekčnej hnačky. Pôsobí ... Viac informácií
4,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo loperamid hydrochlorid a používa sa na liečbu hnačky. Liek sa môže užívať pri náhlej (akútnej)... Viac informácií
4,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje diosmektit. Používa sa na liečbu: príznakov náhlej hnačky u detí (a dojčiat) a u dospelých v spojen&... Viac informácií
4,59 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje diosmektit. Používa sa na liečbu: príznakov náhlej hnačky u detí (a dojčiat) a u dospelých v spojen&... Viac informácií
9,89 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje: aktívne uhlie, ktoré pohlcuje plyny a toxické látky z tráviaceho systému. Liek užíva... Viac informácií
2,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje aktívne uhlie, zlúčeninu bizmutu a kyselinu citrónovú. Aktívne uhlie je črevné adsorbens, čo j... Viac informácií
2,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje aktívne uhlie, črevné adsorbens, čo je látka s veľkým aktívnym povrchom a ochrannými vlastnosť... Viac informácií
2,89 EUR
Do obchodu
Dietetický potravinový prípravok pre perorálnu rehydratáciu dojčiat od ukončeného 1. týždňa života a detí. Zloženie:glukóza, chlorid sodný, citronan s... Viac informácií
7,19 EUR
Do obchodu
Dietetický potravinový prípravok pre perorálnu rehydratáciu dojčiat od ukončeného 1. týždňa života a detí. Zázvorový extrakt prispieva k normálnej fu... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na liečbu a/alebo prevencia hnačky rôznej príčiny ako je: akútna infekčná hnačka u detí a do... Viac informácií
6,19 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na liečbu a/alebo prevencia hnačky rôznej príčiny ako je: akútna infekčná hnačka u detí a do... Viac informácií
6,19 EUR
Do obchodu
Enhydrol® je dietetická potravina na osobitné medicínske účely určená k rehydratácii pri hnačkových ochoreniach, horúčke a zvracaní pre dojčatá a ... Viac informácií
6,69 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo simetikón, ktoré má protipenivé vlastnosti a používa sa pri žalúdočno-črevných ... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo simetikón, ktorý pôsobí v žalúdkovo-črevnom trakte ako odpeňovacia látka a použí... Viac informácií
3,79 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo simetikón. Liek lieči príznaky flatulencie (vetry a nadúvanie) a je vhodný pre všetky vekov&e... Viac informácií
7,69 EUR
Do obchodu
Espumisan ® easy Na uvoľnenie plynatosti spôsobenej nahromadením plynu a na zníženie pocitov napätia v bruchu. Proti nadúvaniu, tlaku v hornej čas... Viac informácií
5,19 EUR
Do obchodu
Liek sa používa pri: kŕčoch hladkého svalstva v súvislosti s chorobami žlčníka a žlčových ciest, zápale žlčníka a žlčových ciest často spojenom so žl... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Liek sa používa pri: kŕčoch hladkého svalstva v súvislosti s chorobami žlčníka a žlčových ciest, zápale žlčníka a žlčových ciest často spojenom so žl... Viac informácií
12,69 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo butylskopolamíniumbromid. Patrí do skupiny spazmolytík. Spazmolytiká sú liečivá, ktor&... Viac informácií
4,89 EUR
Do obchodu
Perorálna suspenzia je protipenivý liek zaisťujúci rozpad peny, ktorá bráni vstrebávaniu plynov v žalú... Viac informácií
6,19 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo simetikón. Je to antiflatulens, čo znamená, že pomáha uvoľňovať vzduch a plyny, ktoré sa tvoria v br... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Zdravotnícka pomôcka s mechanickým pôsobením používaná pri liečbe gastroesophageálneho refluxného ochorenia na zníženie symptómov spojených s týmto oc... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Easylax je harmančekovo-ibišové glycerolové preháňadlo pre deti. Preháňadlo určené pre deti: uvoľňuje a zvlhčuje stolicu, uľahčuje vyprázdňovanie a z... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Prípravok je výživový doplnok obsahujúci štandardizované rastlinné extrakty: zo semien tekvice obyčajnej (Cucurbita pepo), z koreňa omanu pravého (Inu... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Čapíky sa používajú na liečbu hemoroidov a iných ochorení v oblasti konečníka. Rýchlo zastavuje krv&a... Viac informácií
5,29 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na liečbu vonkajších a vnútorných hemoroidov. Vonkajšie hemoroidy často poznáme podľa... Viac informácií
6,89 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na liečbu vonkajších a vnútorných hemoroidov. Vonkajšie hemoroidy často poznáme podľa... Viac informácií
6,89 EUR
Do obchodu
Mastu je zdravotnícka pomôcka - rektálna masť s aplikátorom na použitie pri hemoroidoch. Zmierňuje ťažkosti (podráždenie, svrbenie, pálenie a mokvan... Viac informácií
5,79 EUR
Do obchodu
Mastu čapíky zdravotnícka pomôcka na použitie pri hemoroidoch. Jedno balenie obsahuje 10 torpédovitých, bledožltých až svetlozelených čapíkov. Zmie... Viac informácií
5,79 EUR
Do obchodu
Homeopatický liek sa používa na základe poznatkov uvedených v Materia Medica Homeopatica. Symptomatická liečba niek... Viac informácií
6,29 EUR
Do obchodu
Homeopatický liek sa používa na základe poznatkov uvedených v Materia Medica Homeopatica. Symptomatická liečba niek... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Rektálna masť obsahuje liečivá tekutý kvasnicový extrakt a olej zo žraločej pečene. Používa sa na zmiernenie pr&iac... Viac informácií
5,49 EUR
Do obchodu
Úľava symptómov hemoroidov ako napr.bolesti, dráždenie a svrbenie. Pomáha zmenšiť opuch tkanív, spôsobenom zápalmi. Lubrikans na uľahčenie bolestivého... Viac informácií
6,09 EUR
Do obchodu
Liek je na lokálne použitie do konečníka. Obsahuje zmes látok (lidokaín a kalciumdobesilát) tlmiacich prízna... Viac informácií
5,79 EUR
Do obchodu
Altermed Dubová kôra gél Gél z dubovej kôry priaznivo pôsobí pri hemoroidoch, potení nôh, trhlinkách, pri podráždenej koži po slnení a drobných popál... Viac informácií
3,29 EUR
Do obchodu
Altermed Dubová kôra gél s alantoínom Gél z dubovej kôry a výťažku z kostihoja lekárskeho (alantoín) priaznivo pôsobí pri hemoroidoch, potení nôh, pr... Viac informácií
4,39 EUR
Do obchodu
UNIGEL® APOTEX procto Čapík rektálny na urýchlenie hojenia akútnych a chronických rán a defektov konečníka. Spôsob použitiaČapíka sa zavádza, poki... Viac informácií
5,29 EUR
Do obchodu
Prípravok je určený na vonkajšie použitie v okolí konečníka. Spôsob použitiaPrípravok je určený na vonkajšie použitie v okolí konečníka. Pred každým p... Viac informácií
14,49 EUR
Do obchodu
Aromatica Kosmín pri hemoroidoch s extraktom pagaštana, dubovej kôry a kostihoja obsiahnuté látky upokojujú a priaznivo ovplyvňujú zápalové procesy p... Viac informácií
4,49 EUR
Do obchodu
Liek účinkuje rýchlym zlepšením a úľavou pri zápaloch žalúdkovej sliznice, žalúdkových ... Viac informácií
3,99 EUR
Do obchodu
Zdravotnícka pomôcka vo forme žuvacej tablety s intenzívne chladivou mätovou príchuťou na úľavu od príznakov pálenia záhy, kyslej regurgitácie (návrat... Viac informácií
7,49 EUR
Do obchodu
Zdravotnícka pomôcka vo forme žuvacej tablety s intenzívne chladivou mätovou príchuťou na úľavu od príznakov pálenia záhy, kyslej regurgitácie (návrat... Viac informácií
5,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kombináciu dvoch antacíd (uhličitanu vápenatého a hydrogenuhličitanu sodného) a alginátu. Žuva... Viac informácií
4,89 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kombináciu dvoch antacíd (uhličitanu vápenatého a hydrogenuhličitanu sodného) a alginátu. Žuva... Viac informácií
7,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo pantoprazol, ktorý blokuje „pumpu“ produkujúcu žalúdočnú kyselinu, čím znižuje mn... Viac informácií
8,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo pantoprazol, ktorý blokuje „pumpu“ produkujúcu žalúdočnú kyselinu, čím znižuje mn... Viac informácií
5,19 EUR
Do obchodu
Homeopatický liek, ktorý sa používa na symptomatickú liečbu tráviacich ťažkostí: bolesti a ťažoba žalú... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Liek sa používa proti nadmernej kyslosti žalúdkovej šťavy (ako antacidum). Obsahuje liečivá hydroxid hlinitý (algel... Viac informácií
5,49 EUR
Do obchodu
Antirefluxný sirup s mechanickým účinkom sa používa pri liečbe gastroezofageálneho refluxného ochorenia, na zníženie symptómov spojených s týmto ochor... Viac informácií
11,79 EUR
Do obchodu
Čapíky Suppositoria glycerini Léčiva používajú dospelí a deti staršie ako 10 rokov pri zápche rôzneho pôvodu, napr. pri zmene prostredia, životosprávy... Viac informácií
3,89 EUR
Do obchodu
Liek vo forme čapíkov obsahuje glycerol, používa sa ako laxatívum (preháňadlo). Liek sa podáva na liečbu záp... Viac informácií
1,69 EUR
Do obchodu
Liek je lokálne pôsobiace preháňadlo, ktoré vyvoláva stimuláciu peristaltiky hrubého čreva a zmäk... Viac informácií
4,19 EUR
Do obchodu
Regulax* sa užíva krátkodobo pri zápche (obstipácii). Spôsob použitiaLiek sa obvykle užíva v dávke 1 kocka denne (najlepšie večer). Deťom od 10 r... Viac informácií
8,39 EUR
Do obchodu
Regulax* sa užíva krátkodobo pri zápche (obstipácii). Spôsob použitiaLiek sa obvykle užíva v dávke 1 kocka denne (najlepšie večer). Deťom od 10 r... Viac informácií
2,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo bisakodyl, ktoré účinkuje ako stimulačné preháňadlo (laxatívum). Povzbudzuje črevnú pe... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje aktívne uhlie a tiosíran sodný. Aktívne uhlie je črevné adsorbens, čo je látka s veľkým... Viac informácií
2,69 EUR
Do obchodu
Suppositoria glycerini Sanova sú zdravotníckym prostriedkom proti zápche, na uľahčenie vyprázdňovania (úpravou črevných pohybov), na zmäkčenie stolice... Viac informácií
3,69 EUR
Do obchodu
Suppositoria glycerini Sanova sú zdravotníckym prostriedkom proti zápche, na uľahčenie vyprázdňovania (úpravou črevných pohybov), na zmäkčenie stolice... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok Psyllium - originálna indická vláknina, špeciálne ošetrená parou. Spôsob použitiaPrípravok sa odporúča užívať v množstve 2 kavové lyž... Viac informácií
5,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok Lepicol obsahuje psyllium, inulín, živé bakteriálne kultúry (Lactobacillus rhamnosus PXN54, Bifidobacterium bifidum PXN23, Lactobacil... Viac informácií
11,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s vysokým obsahom vlákniny, vhodné pre deti od ukončeného 6. mesiaca. S prírodnými zložkami (ovsenný extrakt, inulín) a živými kultúr... Viac informácií
5,49 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok je 100% rozpustná prírodná rastlinná vláknina. Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle užíva v dávke 1 kopcovitá polievková lyžica 1 - ... Viac informácií
7,99 EUR
Do obchodu
Hore
MÔJ VÝBER
Vecí vo výbere0