Novum 500 mg 24 tabliet
Vitamíny a minerály Novum 500 mg 24 tabliet
Značka: Panadol

Novum 500 mg 24 tabliet

Liek obsahuje paracetamol, liečivo proti bolesti aj horúčke. Používa sa: na zmiernenie miernej až stredne silnej bolesti, napríklad pri bolesti hlavy, migréne, bolesti ch... Viac informácií

Doprava: od 2,99 EUR (ZADARMO pri nákupe nad 9,90 EUR)
Ponuka platná k 9.10.2019

1,69 EUR
E-shop
Dr. Max

Liek obsahuje paracetamol, liečivo proti bolesti aj horúčke. Používa sa: na zmiernenie miernej až stredne silnej bolesti, napríklad pri bolesti hlavy, migréne, bolesti chrbta, zubov, bolesti pri menštruácii. pri nepríjemných príznakoch chrípky a prechladnutia, ako je bolesť svalov, kĺbov a bolesť hrdla a znižuje horúčku. na odporučenie lekára sa liek môže užívať na potlačenie bolesti pri niektorých reumatických ochoreniach, napríklad artróze (degeneratívne ochorenie kĺbov) a neuralgii (bolesť pociťovaná v oblasti nervu). Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Dospelí a dospievajúci od 15 rokov - s telesnou hmotnosťou 34-60 kg: podáva sa 1 tableta ako jednorazová dávka. Časový odstup medzi jednotlivými dávkami je minimálne 4 hodiny. - s telesnou hmotnosťou nad 60 kg: podáva sa 2 tablety ako jednorazová dávka. Odstup medzi jednotlivými dávkami je minimálne 4 hodiny. Najvyššia jednotlivá dávka je 1 g (2 tablety), maximálna denná dávka sú 4 g (8 tabliet). Pri dlhodobej liečbe (dlhšie ako 10 dní) sa nemá počas 24 hodín prekročiť dávka 2,5 g (5 tabliet). Dospievajúci vo veku 12-15 rokov Podáva sa 1 tableta s časovým odstupom najmenej 4-6 hodín. Maximálna denná dávka paracetamolu je 3 g (6 tabliet). Deti vo veku 6-12 rokov - s telesnou hmotnosťou 21-32 kg: podáva sa 1/2 tablety. - s telesnou hmotnosťou od 33 kg: podáva sa 1 tableta. Jednotlivé dávky sa podávajú s časovým odstupom najmenej 4-6 hodín. Deti s hmotnosťou 21-24 kg: maximálna denná dávka je 1,25 g (2 a 1/2 tablety). Deti s hmotnosťou 25-32 kg: maximálna denná dávka je 1,5 g (3 tablety). Deti s hmotnosťou 33-40 kg: maximálna denná dávka je 2 g (4 tablety). Medzi jednotlivými dávkami sa musí dodržať minimálny interval 4 hodiny. Pacienti s poruchou funkcie obličiek: Pri glomerulárnej filtrácii 50-10 ml/min možno podávať 500 mg (1 tableta) každých 6 hodín, pri hodnote nižšej ako 10 ml/min každých 8 hodín. Dĺžka liečby: Liek sa môže užívať bez konzultácie s lekárom najdlhšie 7 dní, u detí najdlhšie 3 dni. Ak nedôjde do 3 dní k zníženiu horúčky a do 5 dní k ústupu bolesti alebo sa naopak ťažkosti zhoršia, vyskytnú sa nové príznaky či neobvyklé reakcie, je potrebné navštíviť lekára. Spôsob použitia Tableta sa má prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom tekutiny, nezávisle od jedla. Deliaca ryha umožňuje deliť tabletu na dve rovnaké dávky. Je nutné dodržiavať odstupy medzi jednotlivými dávkami uvedené vyššie. Upozornenie Počas tehotenstva sa nepreukázali škodlivé účinky paracetamolu v odporúčaných dávkach. Pri krátkodobej liečbe a súbežnom starostlivom sledovaní dojčaťa nie je nutné dojčenie prerušiť. Liek nie je určený pre deti mladšie ako 6 rokov. Liek je kontraindikovaný u pacientov s ťažkou hepatálnou insuficienciou. Liek je kontraindikovaný u pacientov s akútnou hepatitídou. Liek je kontraindikovaný u pacientov s ťažkou hemolytickou anémiou. Súbežné dlhodobé užívanie paracetamolu a kyseliny acetylsalicylovej alebo iných nesteroidných protizápalových liekov môže viesť k poškodeniu funkcie obličiek. Paracetamol zvyšuje účinok antikoagulačných liečiv (warfarín, kumarínové deriváty) (zvýšené riziko krvácavosti). Nepiť alkohol. Tablety obsahujú zmes sodných solí parabénov. ​Ďalšie osobitné upozornenia sú uvedené v SPC (časť 4.4). Účinné látkyparacetamol

Lieky a doplnky výživy / Vitamíny a minerály

Doplnky výživy a Vitamíny a minerály Panadol >>

Liekom je analgetikum určené na tlmenie stredne silnej až silnej bolesti. Tablety sú odporučené na liečbu väčšiny bol... Viac informácií
4,89 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje dve liečivá, paracetamol – analgetikum (liek proti bolesti) a butylskopolamíniumbromid – spazmolytikum (liek p... Viac informácií
4,19 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kombináciu dvoch účinných látok. Paracetamol zaisťuje úľavu pri bolestiach a znižuje telesnú t... Viac informácií
3,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje tri liečivá: Paracetamol pôsobí proti bolesti a znižuje telesnú teplotu. Guajfenezín zosilňuje protib... Viac informácií
4,19 EUR
Do obchodu
Liek je zložený liek obsahujúci propyfenazón, paracetamol a kofeín. Propyfenazón pôsobí proti bolesti,... Viac informácií
2,59 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologick... Viac informácií
8,59 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologick... Viac informácií
5,69 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, zn... Viac informácií
4,19 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú. Kyselina acetylsalicylová v nižších dávkach bráni tvorbe krvn&yacut... Viac informácií
1,50 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C, patrí do skupiny liekov nazývaných analgetiká (lieky pr... Viac informácií
3,49 EUR
Do obchodu
Liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších d&aacu... Viac informácií
2,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo sodná soľ naproxénu. Je to liek na zmiernenie rôznych druhov bolestí, na liečbu zápalový... Viac informácií
5,69 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo sodná soľ naproxénu. Je to liek na zmiernenie rôznych druhov bolestí, na liečbu zápalový... Viac informácií
4,59 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo sodná soľ naproxénu. Je to liek na zmiernenie rôznych druhov bolestí, na liečbu zápalový... Viac informácií
7,89 EUR
Do obchodu
Liek sa používa proti bolesti (analgetikum), na zníženie horúčky a proti zápalu (nesteroidové antiflogistikum/analg... Viac informácií
3,49 EUR
Do obchodu
Liek patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové lieky (NSAID). Liek slúži na &uacut... Viac informácií
6,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktorý patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové ... Viac informácií
6,69 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktorý patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové ... Viac informácií
3,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo sodná soľ diklofenaku, ktoré patrí medzi nesteroidné protizápalové liečivá. Pou... Viac informácií
3,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv (nesteroi... Viac informácií
4,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv. Znižuje ... Viac informácií
4,39 EUR
Do obchodu
Ibuprofen patrí do skupiny liekov nazývanej nesteroidné antiflogistiká (non-steroidal anti-inflammatory drugs, NSAIDs). Tieto lieky pôsobia tak, že me... Viac informácií
7,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv. Ibuprof&... Viac informácií
4,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových antireumatík. Zabraňuje tvorbe látok zodpovedných za vznik bolesti a zápal... Viac informácií
7,99 EUR
Do obchodu
Ibuprofén patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Tieto lieky &ua... Viac informácií
2,79 EUR
Do obchodu
Ibuprofén patrí medzi nesteroidové antiflogistiká (NSAID). Tieto lieky účinkujú tak, že menia spôsob, akým organizmus reaguje na bolesť, opuchy a vyso... Viac informácií
3,89 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Je to protizápalový a bolesť utišujúci liek (nesteroidové protizápal... Viac informácií
3,19 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktorý patrí do skupiny nesteroidových protizápalových liečiv (nazývan&yacut... Viac informácií
3,79 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje paracetamol, čo je liečivo proti bolesti (analgetikum) a na zníženie horúčky (antipyretikum). Liek je určený na zn&... Viac informácií
1,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje paracetamol, liečivo proti bolesti (analgetikum) a na zníženie horúčky (antipyretikum). Liek je určený na zní... Viac informácií
2,59 EUR
Do obchodu
Paracetamol, liečivo lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Liek sa podáva: n... Viac informácií
4,29 EUR
Do obchodu
Paracetamol, liečivo v lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Čapíky sa použ&... Viac informácií
0,89 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje tráviace enzýmy, neodstraňuje príčiny ochorenia, ale obnovuje trávenie (odstraňuje nútenie na d&aacut... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje tráviace enzýmy, neodstraňuje príčiny ochorenia, ale obnovuje trávenie (odstraňuje nútenie na d&aacut... Viac informácií
5,99 EUR
Do obchodu
Liek je digestívum (liek podporujúci trávenie). Používa sa: na liečbu porúch trávenia (nevoľnosť, nad&uacut... Viac informácií
5,99 EUR
Do obchodu
Liek sa užíva pri tráviacich ťažkostiach (bolesti v nadbrušku, nadúvanie), pri dlhodobých ochoreniach žlčníka a žlčových ciest, pečene a zápaloch podž... Viac informácií
4,59 EUR
Do obchodu
Zerochol je výživový doplnok stravy s prírodnými rastlinnými sterolmi. Zerochol je prírodný produkt, ktorý obsahuje 100 % prírodných rastlinných stero... Viac informácií
12,49 EUR
Do obchodu
KURKUMIN KOMPLEX® je výživový doplnok, ktorý obsahuje patentovaný Curcumin C3 Complex s obsahom 55% kurkuminoidov. Aktívne látky vo výživovom doplnku ... Viac informácií
10,39 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s obsahom Hericius Erinaceus a Rakytníkovým olejom. Hericius Erinaceus (Korálovec ježatý) - huba bohatá na polysa100% prášku lyofili... Viac informácií
14,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s príchuťou broskyne bez cukru s obsahom papaye. Papaya je ovocný plod obsahujúci množstvo vitamínov, minerálov, bielkovín, ale predo... Viac informácií
5,49 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivá väčšinou rastlinného pôvodu. Väčšina z nich má povzbudivý vplyv na tvo... Viac informácií
3,89 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s obsahom bylinných extraktov. Zloženie: extrakt z listu artičoky, extrakt z koreňa rebarbory, extrakt z kvetu rumančeka, extrakt z k... Viac informácií
2,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok obsahuje extrakty paliny, vachty, horca, medovky, archangeliky. Obsahuje mätovú, kmínovú, škoricovú a pomarančovú silicu. Neobsahuje ... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok bylinný (bylinný komplex) - obsahuje extrakty uvedených rastlín: Valeriana officinalis (Valeriana lekárska), Taraxacum officinale (Pú... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok bylinný (bylinný komplex) - obsahuje extrakty uvedených rastlín: Calendula officinalis (Nechtík lekársky), Aesculus hippoPraslička ro... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok bylinný (bylinný komplex) - obsahuje extrakty uvedených rastlín : Centaurium erythraea (Zemežlč horký), Valeriana officinalis (Valeri... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo nifuroxazid. Liek sa používa na liečbu hnačky. Liek sa používa pri liečbe infekčnej hnačky. Pôsobí ... Viac informácií
4,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo loperamid hydrochlorid a používa sa na liečbu hnačky. Liek sa môže užívať pri náhlej (akútnej)... Viac informácií
4,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje diosmektit. Používa sa na liečbu: príznakov náhlej hnačky u detí (a dojčiat) a u dospelých v spojen&... Viac informácií
4,59 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje diosmektit. Používa sa na liečbu: príznakov náhlej hnačky u detí (a dojčiat) a u dospelých v spojen&... Viac informácií
9,89 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje: aktívne uhlie, ktoré pohlcuje plyny a toxické látky z tráviaceho systému. Liek užíva... Viac informácií
2,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje aktívne uhlie, zlúčeninu bizmutu a kyselinu citrónovú. Aktívne uhlie je črevné adsorbens, čo j... Viac informácií
2,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje aktívne uhlie, črevné adsorbens, čo je látka s veľkým aktívnym povrchom a ochrannými vlastnosť... Viac informácií
2,89 EUR
Do obchodu
Dietetický potravinový prípravok pre perorálnu rehydratáciu dojčiat od ukončeného 1. týždňa života a detí. Zloženie:glukóza, chlorid sodný, citronan s... Viac informácií
7,19 EUR
Do obchodu
Dietetický potravinový prípravok pre perorálnu rehydratáciu dojčiat od ukončeného 1. týždňa života a detí. Zázvorový extrakt prispieva k normálnej fu... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na liečbu a/alebo prevencia hnačky rôznej príčiny ako je: akútna infekčná hnačka u detí a do... Viac informácií
6,19 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na liečbu a/alebo prevencia hnačky rôznej príčiny ako je: akútna infekčná hnačka u detí a do... Viac informácií
6,19 EUR
Do obchodu
Enhydrol® je dietetická potravina na osobitné medicínske účely určená k rehydratácii pri hnačkových ochoreniach, horúčke a zvracaní pre dojčatá a ... Viac informácií
6,69 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo simetikón, ktoré má protipenivé vlastnosti a používa sa pri žalúdočno-črevných ... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo simetikón, ktorý pôsobí v žalúdkovo-črevnom trakte ako odpeňovacia látka a použí... Viac informácií
3,79 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo simetikón. Liek lieči príznaky flatulencie (vetry a nadúvanie) a je vhodný pre všetky vekov&e... Viac informácií
7,69 EUR
Do obchodu
Espumisan ® easy Na uvoľnenie plynatosti spôsobenej nahromadením plynu a na zníženie pocitov napätia v bruchu. Proti nadúvaniu, tlaku v hornej čas... Viac informácií
5,19 EUR
Do obchodu
Liek sa používa pri: kŕčoch hladkého svalstva v súvislosti s chorobami žlčníka a žlčových ciest, zápale žlčníka a žlčových ciest často spojenom so žl... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Liek sa používa pri: kŕčoch hladkého svalstva v súvislosti s chorobami žlčníka a žlčových ciest, zápale žlčníka a žlčových ciest často spojenom so žl... Viac informácií
12,69 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo butylskopolamíniumbromid. Patrí do skupiny spazmolytík. Spazmolytiká sú liečivá, ktor&... Viac informácií
4,89 EUR
Do obchodu
Perorálna suspenzia je protipenivý liek zaisťujúci rozpad peny, ktorá bráni vstrebávaniu plynov v žalú... Viac informácií
6,19 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo simetikón. Je to antiflatulens, čo znamená, že pomáha uvoľňovať vzduch a plyny, ktoré sa tvoria v br... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Zdravotnícka pomôcka s mechanickým pôsobením používaná pri liečbe gastroesophageálneho refluxného ochorenia na zníženie symptómov spojených s týmto oc... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Easylax je harmančekovo-ibišové glycerolové preháňadlo pre deti. Preháňadlo určené pre deti: uvoľňuje a zvlhčuje stolicu, uľahčuje vyprázdňovanie a z... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Prípravok je výživový doplnok obsahujúci štandardizované rastlinné extrakty: zo semien tekvice obyčajnej (Cucurbita pepo), z koreňa omanu pravého (Inu... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Čapíky sa používajú na liečbu hemoroidov a iných ochorení v oblasti konečníka. Rýchlo zastavuje krv&a... Viac informácií
5,29 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na liečbu vonkajších a vnútorných hemoroidov. Vonkajšie hemoroidy často poznáme podľa... Viac informácií
6,89 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na liečbu vonkajších a vnútorných hemoroidov. Vonkajšie hemoroidy často poznáme podľa... Viac informácií
6,89 EUR
Do obchodu
Mastu je zdravotnícka pomôcka - rektálna masť s aplikátorom na použitie pri hemoroidoch. Zmierňuje ťažkosti (podráždenie, svrbenie, pálenie a mokvan... Viac informácií
5,79 EUR
Do obchodu
Mastu čapíky zdravotnícka pomôcka na použitie pri hemoroidoch. Jedno balenie obsahuje 10 torpédovitých, bledožltých až svetlozelených čapíkov. Zmie... Viac informácií
5,79 EUR
Do obchodu
Homeopatický liek sa používa na základe poznatkov uvedených v Materia Medica Homeopatica. Symptomatická liečba niek... Viac informácií
6,29 EUR
Do obchodu
Homeopatický liek sa používa na základe poznatkov uvedených v Materia Medica Homeopatica. Symptomatická liečba niek... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Rektálna masť obsahuje liečivá tekutý kvasnicový extrakt a olej zo žraločej pečene. Používa sa na zmiernenie pr&iac... Viac informácií
5,49 EUR
Do obchodu
Úľava symptómov hemoroidov ako napr.bolesti, dráždenie a svrbenie. Pomáha zmenšiť opuch tkanív, spôsobenom zápalmi. Lubrikans na uľahčenie bolestivého... Viac informácií
6,09 EUR
Do obchodu
Liek je na lokálne použitie do konečníka. Obsahuje zmes látok (lidokaín a kalciumdobesilát) tlmiacich prízna... Viac informácií
5,79 EUR
Do obchodu
Hore
MÔJ VÝBER
Vecí vo výbere0