NUROFEN 200 mg tbl obd (blis.) 1x24 ks
Vitamíny a minerály NUROFEN 200 mg tbl obd (blis.) 1x24 ks
Značka: Nurofen

NUROFEN 200 mg tbl obd (blis.) 1x24 ks

Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí medzi lieky označované ako analgetiká (lieky na tlmenie bolesti), antipyretiká (lieky na tlmenie horúčky) a nesteroidov... Viac informácií

Doprava: od 2,99 EUR (ZADARMO pri nákupe nad 9,90 EUR)
Ponuka platná k 6.12.2019

2,69 EUR
E-shop
Dr. Max

Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí medzi lieky označované ako analgetiká (lieky na tlmenie bolesti), antipyretiká (lieky na tlmenie horúčky) a nesteroidové antireumatiká (lieky na tlmenie zápalu). Liek sa používa na tlmenie miernych až stredne silných bolestí, ako je bolesť hlavy (vrátane migrény), bolesť chrbtice, bolesť zubov, menštruačná bolesť, bolesť svalov a kĺbov, bolesť po operácii a pri nachladení a príznakoch chrípky. Liek tiež zmierňuje zápaly a znižuje teplotu pri horúčkovitých stavoch. Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Dospelí a deti nad 12 rokov (≥ 40 kg): prvá dávka je 1-2 tablety, ďalej sa v prípade potreby užívajú 1-2 tablety s časovým odstupom minimálne 4-6 hodín. Maximálna dávka je 6 tabliet v priebehu 24 hodín. Deti od 6 do 12 rokov: 20-29 kg: prvá dávka je 1 tableta, ďalej v prípade potreby 1 tableta s časovým odstupom minimálne 8 hodín; maximálna dávka je 3 tablety v priebehu 24 hodín 30-39 kg: prvá dávka je 1 tableta, ďalej v prípade potreby 1 tableta s časovým odstupom minimálne 6-8 hodín; maximálna dávka je 4 tablety v priebehu 24 hodín Liek je určený na krátkodobé použitie. Nežiaduce účinky sa môžu minimalizovať použitím najmenšej účinnej dávky počas najkratšieho obdobia, ktoré je potrebné na kontrolu symptómov. Ak príznaky pretrvávajú dlhšie ako 10 dní alebo sa zhoršia, pacient má vyhľadať lekára. Ak je u detí a u dospievajúcich potrebné podávať tento liek dlhšie ako 3 dni alebo ak sa zhoršia príznaky ochorenia, musíte vyhľadať lekára. Spôsob použitia Tablety sa prehĺtajú sa v celku a zapíjajú malým množstvom tekutiny. Tablety sa nesmú hrýzť ani drviť. Pacienti s citlivým žalúdkom majú užívať liek počas jedla. Upozornenie Liek je kontraindikovaný v treťom trimestri tehotenstva. Počas prvého a druhého trimestra sa liek nemá podávať, pokiaľ to nie je jednoznačne nevyhnutné. V prípade dlhodobej liečby sa má uvažovať o predčasnom ukončení dojčenia. Pri krátkodobej liečbe sa môže liek užívať iba po konzultácii s lekárom. Inhibítory COX môžu spôsobiť zníženie ženskej plodnosti pôsobením na ovuláciu (reverzibilné, odznie po ukončení liečby). Liek nie je vhodný pre deti do 6 rokov. Starší pacienti majú byť starostlivo sledovaní najmä z dôvodu možných nežiaducich účinkov. Liek je kontraindikovaný u pacientov so závažnou poruchou činnosti obličiek a/alebo pečene. Pred začatím dlhodobej liečby pacientov s rizikovými faktormi pre vznik kardiovaskulárnych udalostí (napr. hypertenzia, hyperlipidémia, diabetes mellitus, fajčenie) je potrebné dôsledné zváženie, najmä v prípade, že sú potrebné vysoké dávky ibuprofénu (2 400 mg/denne). Počas liečby sa neodporúča piť alkoholické nápoje a fajčiť. Liek obsahuje sačasť 4.4). Účinné látkyibuprofén

Lieky a doplnky výživy / Vitamíny a minerály

Doplnky výživy a Vitamíny a minerály Nurofen >>

Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí medzi lieky označované ako analgetiká (lieky na tlmenie bolesti), antipyretik&aacut... Viac informácií
2,39 EUR
Do obchodu
Paracetamol, liečivo obsiahnuté v lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Liek ... Viac informácií
1,49 EUR
Do obchodu
Paracetamol, liečivo obsiahnuté v lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Liek ... Viac informácií
0,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv, ktorá je účinná proti bolesti. Paracetamol zabezpečuje úľavu od bolesti a zn... Viac informácií
3,29 EUR
Do obchodu
Liekom je analgetikum určené na tlmenie stredne silnej až silnej bolesti. Tablety sú odporučené na liečbu väčšiny bol... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje paracetamol, liečivo proti bolesti aj horúčke. Používa sa: na zmiernenie miernej až stredne silnej bolesti, naprí... Viac informácií
1,69 EUR
Do obchodu
Liekom je analgetikum určené na tlmenie stredne silnej až silnej bolesti. Tablety sú odporučené na liečbu väčšiny bol... Viac informácií
4,89 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje dve liečivá, paracetamol – analgetikum (liek proti bolesti) a butylskopolamíniumbromid – spazmolytikum (liek p... Viac informácií
4,19 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kombináciu dvoch účinných látok. Paracetamol zaisťuje úľavu pri bolestiach a znižuje telesnú t... Viac informácií
3,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje tri liečivá: Paracetamol pôsobí proti bolesti a znižuje telesnú teplotu. Guajfenezín zosilňuje protib... Viac informácií
4,19 EUR
Do obchodu
Liek je zložený liek obsahujúci propyfenazón, paracetamol a kofeín. Propyfenazón pôsobí proti bolesti,... Viac informácií
2,59 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologick... Viac informácií
8,59 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologick... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C, patrí do skupiny liekov nazývaných analgetiká (lieky pr... Viac informácií
3,49 EUR
Do obchodu
Liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších d&aacu... Viac informácií
2,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo sodná soľ naproxénu. Je to liek na zmiernenie rôznych druhov bolestí, na liečbu zápalový... Viac informácií
6,79 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo sodná soľ naproxénu. Je to liek na zmiernenie rôznych druhov bolestí, na liečbu zápalový... Viac informácií
4,59 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo sodná soľ naproxénu. Je to liek na zmiernenie rôznych druhov bolestí, na liečbu zápalový... Viac informácií
9,29 EUR
Do obchodu
Liek sa používa proti bolesti (analgetikum), na zníženie horúčky a proti zápalu (nesteroidové antiflogistikum/analg... Viac informácií
3,49 EUR
Do obchodu
Liek patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové lieky (NSAID). Liek slúži na &uacut... Viac informácií
6,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo sodná soľ diklofenaku, ktoré patrí medzi nesteroidné protizápalové liečivá. Pou... Viac informácií
3,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv (nesteroi... Viac informácií
4,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv. Znižuje ... Viac informácií
4,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv. Ibuprof&... Viac informácií
4,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových antireumatík. Používa sa na zníž... Viac informácií
7,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalov&ea... Viac informácií
2,79 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Je to protizápalový a bolesť utišujúci liek (nesteroidové protizápal... Viac informácií
3,19 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktorý patrí do skupiny nesteroidových protizápalových liečiv (nazývan&yacut... Viac informácií
3,79 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje paracetamol, liečivo proti bolesti (analgetikum) a na zníženie horúčky (antipyretikum). Liek je určený na zní... Viac informácií
2,59 EUR
Do obchodu
Paracetamol, liečivo lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Liek sa podáva: n... Viac informácií
4,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje tráviace enzýmy, neodstraňuje príčiny ochorenia, ale obnovuje trávenie (odstraňuje nútenie na d&aacut... Viac informácií
7,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje tráviace enzýmy, neodstraňuje príčiny ochorenia, ale obnovuje trávenie (odstraňuje nútenie na d&aacut... Viac informácií
5,99 EUR
Do obchodu
Liek je digestívum (liek podporujúci trávenie). Používa sa: na liečbu porúch trávenia (nevoľnosť, nad&uacut... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Liek sa užíva pri tráviacich ťažkostiach (bolesti v nadbrušku, nadúvanie), pri dlhodobých ochoreniach žlčníka a žlčových ciest, pečene a zápaloch podž... Viac informácií
4,59 EUR
Do obchodu
Zerochol je výživový doplnok stravy s prírodnými rastlinnými sterolmi. Zerochol je prírodný produkt, ktorý obsahuje 100 % prírodných rastlinných stero... Viac informácií
12,49 EUR
Do obchodu
KURKUMIN KOMPLEX® je výživový doplnok, ktorý obsahuje patentovaný Curcumin C3 Complex s obsahom 55% kurkuminoidov. Aktívne látky vo výživovom doplnku ... Viac informácií
11,89 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s obsahom Hericius Erinaceus a Rakytníkovým olejom. Hericius Erinaceus (Korálovec ježatý) - huba bohatá na polysa100% prášku lyofili... Viac informácií
14,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s príchuťou broskyne bez cukru s obsahom papaye. Papaya je ovocný plod obsahujúci množstvo vitamínov, minerálov, bielkovín, ale predo... Viac informácií
4,39 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s obsahom bylinných extraktov. Zloženie: extrakt z listu artičoky, extrakt z koreňa rebarbory, extrakt z kvetu rumančeka, extrakt z k... Viac informácií
2,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok obsahuje extrakty paliny, vachty, horca, medovky, archangeliky. Obsahuje mätovú, kmínovú, škoricovú a pomarančovú silicu. Neobsahuje ... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok bylinný (bylinný komplex) - obsahuje extrakty uvedených rastlín: Valeriana officinalis (Valeriana lekárska), Taraxacum officinale (Pú... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok bylinný (bylinný komplex) - obsahuje extrakty uvedených rastlín: Calendula officinalis (Nechtík lekársky), Aesculus hippoPraslička ro... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok bylinný (bylinný komplex) - obsahuje extrakty uvedených rastlín : Centaurium erythraea (Zemežlč horký), Valeriana officinalis (Valeri... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo nifuroxazid. Liek sa používa na liečbu hnačky. Liek sa používa pri liečbe infekčnej hnačky. Pôsobí ... Viac informácií
4,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo loperamid hydrochlorid a používa sa na liečbu hnačky. Liek sa môže užívať pri náhlej (akútnej)... Viac informácií
4,39 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje diosmektit. Používa sa na liečbu: príznakov náhlej hnačky u detí vo veku od 2 rokov a u dospelých v ... Viac informácií
4,59 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje diosmektit. Používa sa na liečbu: príznakov náhlej hnačky u detí vo veku od 2 rokov a u dospelých v ... Viac informácií
9,89 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje: aktívne uhlie, ktoré pohlcuje plyny a toxické látky z tráviaceho systému. Liek užíva... Viac informácií
2,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje aktívne uhlie, zlúčeninu bizmutu a kyselinu citrónovú. Aktívne uhlie je črevné adsorbens, čo j... Viac informácií
2,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje aktívne uhlie, črevné adsorbens, čo je látka s veľkým aktívnym povrchom a ochrannými vlastnosť... Viac informácií
3,29 EUR
Do obchodu
Dietetický potravinový prípravok pre perorálnu rehydratáciu dojčiat od ukončeného 1. týždňa života a detí. Zloženie:glukóza, chlorid sodný, citronan s... Viac informácií
7,19 EUR
Do obchodu
Dietetický potravinový prípravok pre perorálnu rehydratáciu dojčiat od ukončeného 1. týždňa života a detí. Zázvorový extrakt prispieva k normálnej fu... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na liečbu a/alebo prevencia hnačky rôznej príčiny ako je: akútna infekčná hnačka u detí a do... Viac informácií
6,19 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na liečbu a/alebo prevencia hnačky rôznej príčiny ako je: akútna infekčná hnačka u detí a do... Viac informácií
6,19 EUR
Do obchodu
Enhydrol® je dietetická potravina na osobitné medicínske účely určená k rehydratácii pri hnačkových ochoreniach, horúčke a zvracaní pre dojčatá a ... Viac informácií
6,69 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo simetikón, ktoré má protipenivé vlastnosti a používa sa pri žalúdočno-črevných ... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo simetikón, ktorý pôsobí v žalúdkovo-črevnom trakte ako odpeňovacia látka a použí... Viac informácií
3,79 EUR
Do obchodu
Espumisan ® easy Na uvoľnenie plynatosti spôsobenej nahromadením plynu a na zníženie pocitov napätia v bruchu. Proti nadúvaniu, tlaku v hornej čas... Viac informácií
5,19 EUR
Do obchodu
Liek sa používa pri: kŕčoch hladkého svalstva v súvislosti s chorobami žlčníka a žlčových ciest, zápale žlčníka a žlčových ciest často spojenom so žl... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Liek sa používa pri: kŕčoch hladkého svalstva v súvislosti s chorobami žlčníka a žlčových ciest, zápale žlčníka a žlčových ciest často spojenom so žl... Viac informácií
12,69 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo butylskopolamíniumbromid. Patrí do skupiny spazmolytík. Spazmolytiká sú liečivá, ktor&... Viac informácií
4,89 EUR
Do obchodu
Perorálna suspenzia je protipenivý liek zaisťujúci rozpad peny, ktorá bráni vstrebávaniu plynov v žalú... Viac informácií
6,19 EUR
Do obchodu
Zdravotnícka pomôcka s mechanickým pôsobením používaná pri liečbe gastroesophageálneho refluxného ochorenia na zníženie symptómov spojených s týmto oc... Viac informácií
11,99 EUR
Do obchodu
Easylax je harmančekovo-ibišové glycerolové preháňadlo pre deti. Preháňadlo určené pre deti: uvoľňuje a zvlhčuje stolicu, uľahčuje vyprázdňovanie a z... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Prípravok je výživový doplnok obsahujúci štandardizované rastlinné extrakty: zo semien tekvice obyčajnej (Cucurbita pepo), z koreňa omanu pravého (Inu... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Čapíky sa používajú na liečbu hemoroidov a iných ochorení v oblasti konečníka. Rýchlo zastavuje krv&a... Viac informácií
5,29 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na liečbu vonkajších a vnútorných hemoroidov. Vonkajšie hemoroidy často poznáme podľa... Viac informácií
6,89 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na liečbu vonkajších a vnútorných hemoroidov. Vonkajšie hemoroidy často poznáme podľa... Viac informácií
6,89 EUR
Do obchodu
Homeopatický liek sa používa na základe poznatkov uvedených v Materia Medica Homeopatica. Symptomatická liečba niek... Viac informácií
6,29 EUR
Do obchodu
Homeopatický liek sa používa na základe poznatkov uvedených v Materia Medica Homeopatica. Symptomatická liečba niek... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Rektálna masť obsahuje liečivá tekutý kvasnicový extrakt a olej zo žraločej pečene. Používa sa na zmiernenie pr&iac... Viac informácií
5,49 EUR
Do obchodu
Úľava symptómov hemoroidov ako napr.bolesti, dráždenie a svrbenie. Pomáha zmenšiť opuch tkanív, spôsobenom zápalmi. Lubrikans na uľahčenie bolestivého... Viac informácií
6,09 EUR
Do obchodu
Liek je na lokálne použitie do konečníka. Obsahuje zmes látok (lidokaín a kalciumdobesilát) tlmiacich prízna... Viac informácií
5,79 EUR
Do obchodu
Altermed Dubová kôra gél Gél z dubovej kôry priaznivo pôsobí pri hemoroidoch, potení nôh, trhlinkách, pri podráždenej koži po slnení a drobných popál... Viac informácií
3,29 EUR
Do obchodu
Altermed Dubová kôra gél s alantoínom Gél z dubovej kôry a výťažku z kostihoja lekárskeho (alantoín) priaznivo pôsobí pri hemoroidoch, potení nôh, pr... Viac informácií
4,39 EUR
Do obchodu
Prípravok je určený na vonkajšie použitie v okolí konečníka. Spôsob použitiaPrípravok je určený na vonkajšie použitie v okolí konečníka. Pred každým p... Viac informácií
14,49 EUR
Do obchodu
Aromatica Kosmín pri hemoroidoch s extraktom pagaštana, dubovej kôry a kostihoja obsiahnuté látky upokojujú a priaznivo ovplyvňujú zápalové procesy p... Viac informácií
4,49 EUR
Do obchodu
Liek účinkuje rýchlym zlepšením a úľavou pri zápaloch žalúdkovej sliznice, žalúdkových ... Viac informácií
3,99 EUR
Do obchodu
Zdravotnícka pomôcka vo forme žuvacej tablety s intenzívne chladivou mätovou príchuťou na úľavu od príznakov pálenia záhy, kyslej regurgitácie (návrat... Viac informácií
6,69 EUR
Do obchodu
Zdravotnícka pomôcka vo forme žuvacej tablety s intenzívne chladivou mätovou príchuťou na úľavu od príznakov pálenia záhy, kyslej regurgitácie (návrat... Viac informácií
5,29 EUR
Do obchodu
Hore
MÔJ VÝBER
Vecí vo výbere0