NUROFEN pre deti 4% jahoda sus por 4,0 g 1x100 ml
Vitamíny a minerály NUROFEN pre deti 4% jahoda sus por 4,0 g 1x100 ml
Značka: Nurofen

NUROFEN pre deti 4% jahoda sus por 4,0 g 1x100 ml

Ibuprofen patrí do skupiny liekov nazývanej nesteroidné antiflogistiká (non-steroidal anti-inflammatory drugs, NSAIDs). Tieto lieky pôsobia tak, že menia odpoveď tela na bolesť, zápal a vysokú teplotu... Viac informácií

Doprava: od 2,99 EUR (ZADARMO pri nákupe nad 9,90 EUR)
Ponuka platná k 16.7.2019

7,99 EUR
E-shop
Dr. Max

Ibuprofen patrí do skupiny liekov nazývanej nesteroidné antiflogistiká (non-steroidal anti-inflammatory drugs, NSAIDs). Tieto lieky pôsobia tak, že menia odpoveď tela na bolesť, zápal a vysokú teplotu tela. Liek je určený na krátkodobú symptomatickú liečbu: horúčky (vrátane horúčky po očkovaní) miernej až stredne silnej bolesti (bolesť hlavy, hrdla, zubov, bolesti pri poraneniach a pomliaždeninách).   Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Každý 1 ml suspenzie obsahuje 40 mg ibuprofénu. Denné dávkovanie lieku je 20‑30 mg/kg telesnej hmotnosti v rozdelených dávkach. Dávky sa majú podávať približne každých 6-8 hodín. 20-29 kg (6-9 rokov): 5 ml (zodpovedajúce 200 mg ibuprofenu) 3x denne. 30-40 kg (10-12 rokov): 7,5 ml (zodpovedajúce 300 mg ibuprofenu) 3x denne. Liek je určený len na krátkodobé použitie. Ak je potrebné podávať tento liek dlhšie ako 3 dni alebo ak sa zhoršia príznaky ochorenia, je potrebné poradiť sa s lekárom. Spôsob použitia Pred odmeraním každej dávky je nutné suspenziu pretrepať. Na odmeranie presnej dávky slúži odmerná lyžička. Po užití dávky sa lyžička umyje v teplej vode a nechá sa vysušiť. Pre pacientov s citlivým žalúdkom sa odporúča, aby sa liek užíval s jedlom. Je nutné dodržiavať odstupy medzi jednotlivými dávkami (uvedené vyššie). Upozornenie Liek nie je určený pre deti mladšie ako 6 rokov a/alebo s hmotnosťou menej ako 20 kg. Liek je kontraindikovaný v treťom trimestri tehotenstva. Počas prvého a druhého trimestra sa liek nemá podávať, pokiaľ to nie je jednoznačne nevyhnutné (dávka má byť čo najnižšia a liečba má trvať čo najkratšie). Zvyčajne nie je potrebné prerušiť dojčenie počas krátkodobého užívania odporúčaných dávok pri miernej až stredne silnej bolesti a horúčke. U starších pacientov je potrebná zvýšená opatrnosť. Liek je kontraindikovaný u pacientov so závažným zlyhaním pečene, závažným renálnym zlyhaním alebo závažným srdcovým zlyhaním (trieda IV NYHA). Liek môže spôsobiť zníženie ženskej plodnosti pôsobením na ovuláciu (reverzibilné, odznie po ukončení liečby). Pri užívaní lieku bezprostredne po závažnom chirurgickom zákroku je potrebná zvýšená opatrnosť. Nepiť alkohol. Liek obsahuje tekutý maltitol. Vzhľadom k obsahu tekutého maltitolu môže mať liek mierny laxatívny účinok. Liek obsahuje 28,09 mg sodíka v 15 ml suspenzie (zodpovedá 1,87 mg/ml suspenzie). Má sa vziať do úvahy u pacientov na diéte s kontrolovaným obsahom sodíka. Uchovávať pri teplote neprevyšujúcej 25 °C. Po prvom otvorení je čas použiteľnosti lieku 6 mesiacov. Ďalšie osobitné upozornenia sú uvedené v SPC (časť 4.4). Účinné látkyibuprofén

Lieky a doplnky výživy / Vitamíny a minerály

Doplnky výživy a Vitamíny a minerály Nurofen >>

Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv. Ibuprof&... Viac informácií
4,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových antireumatík. Zabraňuje tvorbe látok zodpovedných za vznik bolesti a zápal... Viac informácií
7,99 EUR
Do obchodu
Ibuprofén patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Tieto lieky &ua... Viac informácií
2,79 EUR
Do obchodu
Ibuprofén patrí medzi nesteroidové antiflogistiká (NSAID). Tieto lieky účinkujú tak, že menia spôsob, akým organizmus reaguje na bolesť, opuchy a vyso... Viac informácií
3,89 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Je to protizápalový a bolesť utišujúci liek (nesteroidové protizápal... Viac informácií
2,79 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktorý patrí do skupiny nesteroidových protizápalových liečiv (nazývan&yacut... Viac informácií
3,79 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje paracetamol, čo je liečivo proti bolesti (analgetikum) a na zníženie horúčky (antipyretikum). Liek je určený na zn&... Viac informácií
1,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje paracetamol, liečivo proti bolesti (analgetikum) a na zníženie horúčky (antipyretikum). Liek je určený na zní... Viac informácií
2,59 EUR
Do obchodu
Paracetamol, liečivo lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Liek sa podáva: n... Viac informácií
4,29 EUR
Do obchodu
Paracetamol, liečivo v lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Čapíky sa použ&... Viac informácií
0,89 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje tráviace enzýmy, neodstraňuje príčiny ochorenia, ale obnovuje trávenie (odstraňuje nútenie na d&aacut... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje tráviace enzýmy, neodstraňuje príčiny ochorenia, ale obnovuje trávenie (odstraňuje nútenie na d&aacut... Viac informácií
5,99 EUR
Do obchodu
Liek je digestívum (liek podporujúci trávenie). Používa sa: na liečbu porúch trávenia (nevoľnosť, nad&uacut... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Liek sa užíva pri tráviacich ťažkostiach (bolesti v nadbrušku, nadúvanie), pri dlhodobých ochoreniach žlčníka a žlčových ciest, pečene a zápaloch podž... Viac informácií
4,19 EUR
Do obchodu
Zerochol je výživový doplnok stravy s prírodnými rastlinnými sterolmi. Zerochol je prírodný produkt, ktorý obsahuje 100 % prírodných rastlinných stero... Viac informácií
9,89 EUR
Do obchodu
KURKUMIN KOMPLEX® je výživový doplnok, ktorý obsahuje patentovaný Curcumin C3 Complex s obsahom 55% kurkuminoidov. Aktívne látky vo výživovom doplnku ... Viac informácií
10,39 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s obsahom Hericius Erinaceus a Rakytníkovým olejom. Hericius Erinaceus (Korálovec ježatý) - huba bohatá na polysa100% prášku lyofili... Viac informácií
14,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s príchuťou broskyne bez cukru s obsahom papaye. Papaya je ovocný plod obsahujúci množstvo vitamínov, minerálov, bielkovín, ale predo... Viac informácií
5,49 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivá väčšinou rastlinného pôvodu. Väčšina z nich má povzbudivý vplyv na tvo... Viac informácií
3,49 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok s obsahom bylinných extraktov. Zloženie: extrakt z listu artičoky, extrakt z koreňa rebarbory, extrakt z kvetu rumančeka, extrakt z k... Viac informácií
2,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok obsahuje extrakty paliny, vachty, horca, medovky, archangeliky. Obsahuje mätovú, kmínovú, škoricovú a pomarančovú silicu. Neobsahuje ... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok bylinný (bylinný komplex) - obsahuje extrakty uvedených rastlín: Valeriana officinalis (Valeriana lekárska), Taraxacum officinale (Pú... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok bylinný (bylinný komplex) - obsahuje extrakty uvedených rastlín: Calendula officinalis (Nechtík lekársky), Aesculus hippoPraslička ro... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok bylinný (bylinný komplex) - obsahuje extrakty uvedených rastlín : Centaurium erythraea (Zemežlč horký), Valeriana officinalis (Valeri... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo nifuroxazid. Liek sa používa na liečbu hnačky. Liek sa používa pri liečbe infekčnej hnačky. Pôsobí ... Viac informácií
4,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo loperamid hydrochlorid a používa sa na liečbu hnačky. Liek sa môže užívať pri náhlej (akútnej)... Viac informácií
3,69 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje diosmektit. Používa sa na liečbu: príznakov náhlej hnačky u detí (a dojčiat) a u dospelých v spojen&... Viac informácií
4,59 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje diosmektit. Používa sa na liečbu: príznakov náhlej hnačky u detí (a dojčiat) a u dospelých v spojen&... Viac informácií
9,89 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje: aktívne uhlie, ktoré pohlcuje plyny a toxické látky z tráviaceho systému. Liek užíva... Viac informácií
2,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje aktívne uhlie, zlúčeninu bizmutu a kyselinu citrónovú. Aktívne uhlie je črevné adsorbens, čo j... Viac informácií
2,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje aktívne uhlie, črevné adsorbens, čo je látka s veľkým aktívnym povrchom a ochrannými vlastnosť... Viac informácií
2,89 EUR
Do obchodu
Dietetický potravinový prípravok pre perorálnu rehydratáciu dojčiat od ukončeného 1. týždňa života a detí. Zloženie:glukóza, chlorid sodný, citronan s... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Dietetický potravinový prípravok pre perorálnu rehydratáciu dojčiat od ukončeného 1. týždňa života a detí. Zázvorový extrakt prispieva k normálnej fu... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na liečbu a/alebo prevencia hnačky rôznej príčiny ako je: akútna infekčná hnačka u detí a do... Viac informácií
5,39 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na liečbu a/alebo prevencia hnačky rôznej príčiny ako je: akútna infekčná hnačka u detí a do... Viac informácií
5,39 EUR
Do obchodu
Enhydrol® je dietetická potravina na osobitné medicínske účely určená k rehydratácii pri hnačkových ochoreniach, horúčke a zvracaní pre dojčatá a ... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo simetikón, ktoré má protipenivé vlastnosti a používa sa pri žalúdočno-črevných ... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo simetikón, ktorý pôsobí v žalúdkovo-črevnom trakte ako odpeňovacia látka a použí... Viac informácií
4,29 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo simetikón. Liek lieči príznaky flatulencie (vetry a nadúvanie) a je vhodný pre všetky vekov&e... Viac informácií
7,19 EUR
Do obchodu
Espumisan ® easy Na uvoľnenie plynatosti spôsobenej nahromadením plynu a na zníženie pocitov napätia v bruchu. Proti nadúvaniu, tlaku v hornej čas... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Liek sa používa pri: kŕčoch hladkého svalstva v súvislosti s chorobami žlčníka a žlčových ciest, zápale žlčníka a žlčových ciest často spojenom so žl... Viac informácií
4,99 EUR
Do obchodu
Liek sa používa pri: kŕčoch hladkého svalstva v súvislosti s chorobami žlčníka a žlčových ciest, zápale žlčníka a žlčových ciest často spojenom so žl... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo butylskopolamíniumbromid. Patrí do skupiny spazmolytík. Spazmolytiká sú liečivá, ktor&... Viac informácií
4,39 EUR
Do obchodu
Perorálna suspenzia je protipenivý liek zaisťujúci rozpad peny, ktorá bráni vstrebávaniu plynov v žalú... Viac informácií
6,19 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo simetikón. Je to antiflatulens, čo znamená, že pomáha uvoľňovať vzduch a plyny, ktoré sa tvoria v br... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Emulgel pri nadúvaní bruška. Bylinkový emulgel s obsahom vonných silíc. Jemná masáž prináša úľavu pri problémoch vyvolaných plynatosťou. Obsahuje výťa... Viac informácií
3,49 EUR
Do obchodu
Zdravotnícka pomôcka s mechanickým pôsobením používaná pri liečbe gastroesophageálneho refluxného ochorenia na zníženie symptómov spojených s týmto oc... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Easylax je harmančekovo-ibišové glycerolové preháňadlo pre deti. Preháňadlo určené pre deti: uvoľňuje a zvlhčuje stolicu, uľahčuje vyprázdňovanie a z... Viac informácií
9,99 EUR
Do obchodu
Easylax je harmančekovo-ibišové glycerolové preháňadlo pre deti : uvoľňuje a lubrikuje stolicu, uľahčuje jej vylučovanie z tela a zjemňuje sliznicu n... Viac informácií
3,89 EUR
Do obchodu
Prípravok je výživový doplnok obsahujúci štandardizované rastlinné extrakty: zo semien tekvice obyčajnej (Cucurbita pepo), z koreňa omanu pravého (Inu... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Masť sa používa na liečbu hemoroidov a iných ochorení v oblasti konečníka. Rýchlo zastavuje krvácanie, svrbe... Viac informácií
5,29 EUR
Do obchodu
Čapíky sa používajú na liečbu hemoroidov a iných ochorení v oblasti konečníka. Rýchlo zastavuje krv&a... Viac informácií
5,29 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na liečbu vonkajších a vnútorných hemoroidov. Vonkajšie hemoroidy často poznáme podľa... Viac informácií
6,89 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na liečbu vonkajších a vnútorných hemoroidov. Vonkajšie hemoroidy často poznáme podľa... Viac informácií
6,89 EUR
Do obchodu
Mastu je zdravotnícka pomôcka - rektálna masť s aplikátorom na použitie pri hemoroidoch. Zmierňuje ťažkosti (podráždenie, svrbenie, pálenie a mokvan... Viac informácií
5,29 EUR
Do obchodu
Mastu čapíky zdravotnícka pomôcka na použitie pri hemoroidoch. Jedno balenie obsahuje 10 torpédovitých, bledožltých až svetlozelených čapíkov. Zmie... Viac informácií
4,59 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na základe poznatkov uvedených v Materia Medica Homeopatica. Symptomatická liečba niektorých ochorení konečníka: hemoroidy, zápaly kon... Viac informácií
5,39 EUR
Do obchodu
Liek sa používa na základe poznatkov uvedených v Materia Medica Homeopatica. Symptomatická liečba niektorých ochorení konečníka: hemoroidy, zápaly kon... Viac informácií
5,99 EUR
Do obchodu
Rektálna masť obsahuje liečivá tekutý kvasnicový extrakt a olej zo žraločej pečene. Používa sa na zmiernenie pr&iac... Viac informácií
4,49 EUR
Do obchodu
Úľava symptómov hemoroidov ako napr.bolesti, dráždenie a svrbenie. Pomáha zmenšiť opuch tkanív, spôsobenom zápalmi. Lubrikans na uľahčenie bolestivého... Viac informácií
5,19 EUR
Do obchodu
Liek je na lokálne použitie do konečníka. Obsahuje zmes látok (lidokaín a kalciumdobesilát) tlmiacich prízna... Viac informácií
5,49 EUR
Do obchodu
Altermed Dubová kôra gél Gél z dubovej kôry priaznivo pôsobí pri hemoroidoch, potení nôh, trhlinkách, pri podráždenej koži po slnení a drobných popál... Viac informácií
3,29 EUR
Do obchodu
Altermed Dubová kôra gél s alantoínom Gél z dubovej kôry a výťažku z kostihoja lekárskeho (alantoín) priaznivo pôsobí pri hemoroidoch, potení nôh, pr... Viac informácií
3,99 EUR
Do obchodu
UNIGEL® APOTEX procto Čapík rektálny na urýchlenie hojenia akútnych a chronických rán a defektov konečníka. Spôsob použitiaČapíka sa zavádza, poki... Viac informácií
5,29 EUR
Do obchodu
Prípravok je určený na vonkajšie použitie v okolí konečníka. Spôsob použitiaPrípravok je určený na vonkajšie použitie v okolí konečníka. Pred každým p... Viac informácií
18,19 EUR
Do obchodu
Aromatica Kosmín pri hemoroidoch s extraktom pagaštana, dubovej kôry a kostihoja obsiahnuté látky upokojujú a priaznivo ovplyvňujú zápalové procesy p... Viac informácií
4,49 EUR
Do obchodu
Liek účinkuje rýchlym zlepšením a úľavou pri zápaloch žalúdkovej sliznice, žalúdkových ... Viac informácií
3,99 EUR
Do obchodu
Zdravotnícka pomôcka vo forme žuvacej tablety s intenzívne chladivou mätovou príchuťou na úľavu od príznakov pálenia záhy, kyslej regurgitácie (návrat... Viac informácií
7,49 EUR
Do obchodu
Zdravotnícka pomôcka vo forme žuvacej tablety s intenzívne chladivou mätovou príchuťou na úľavu od príznakov pálenia záhy, kyslej regurgitácie (návrat... Viac informácií
4,69 EUR
Do obchodu
Žuvacie tablety obsahujú kombináciu dvoch antacíd (uhličitanu vápenatého a hydrogenuhličitanu sodného) a alg... Viac informácií
3,99 EUR
Do obchodu
Žuvacie tablety obsahujú kombináciu dvoch antacíd (uhličitanu vápenatého a hydrogenuhličitanu sodného) a alg... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo pantoprazol, ktorý blokuje „pumpu“ produkujúcu žalúdočnú kyselinu, čím znižuje mn... Viac informácií
7,49 EUR
Do obchodu
Liek obsahuje liečivo pantoprazol, ktorý blokuje „pumpu“ produkujúcu žalúdočnú kyselinu, čím znižuje mn... Viac informácií
4,69 EUR
Do obchodu
GASTROCYNESINE, tablety je zložený homeopatický liek, ktorý sa používa na symptomatickú liečbu tráviacich ťažkostí: bolesti a ťažoba žalúdka, nafukova... Viac informácií
5,99 EUR
Do obchodu
Liek sa používa proti nadmernej kyslosti žalúdkovej šťavy (ako antacidum). Obsahuje liečivá, ktoré svojím si... Viac informácií
5,49 EUR
Do obchodu
Antirefluxný sirup s mechanickým účinkom sa používa pri liečbe gastroezofageálneho refluxného ochorenia, na zníženie symptómov spojených s týmto ochor... Viac informácií
9,39 EUR
Do obchodu
Čapíky Suppositoria glycerini Léčiva používajú dospelí a deti staršie ako 10 rokov pri zápche rôzneho pôvodu, napr. pri zmene prostredia, životosprávy... Viac informácií
2,49 EUR
Do obchodu
Čapíky obsahujú glycerol, používajú sa ako laxatívum (preháňadlo). Podávajú sa na liečbu z&aac... Viac informácií
1,69 EUR
Do obchodu
Liek je lokálne pôsobiace preháňadlo, ktoré vyvoláva stimuláciu peristaltiky hrubého čreva a zmäk... Viac informácií
3,79 EUR
Do obchodu
Regulax* sa užíva krátkodobo pri zápche (obstipácii). Spôsob použitiaLiek sa obvykle užíva v dávke 1 kocka denne (najlepšie večer). Deťom od 10 r... Viac informácií
8,39 EUR
Do obchodu
Hore
MÔJ VÝBER
Vecí vo výbere0