PARALEN GRIP horúci nápoj Novum 500 mg/10 mg plo por vrecúška 1x12 ks
Vitamíny a minerály PARALEN GRIP horúci nápoj Novum 500 mg/10 mg plo por vrecúška 1x12 ks
Značka: Paralen

PARALEN GRIP horúci nápoj Novum 500 mg/10 mg plo por vrecúška 1x12 ks

Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefrínu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefrín uvoľňuje dýchacie cesty... Viac informácií

Doprava: od 2,99 EUR (ZADARMO pri nákupe nad 9,90 EUR)
Ponuka platná k 9.10.2019

7,29 EUR
E-shop
Dr. Max

Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefrínu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefrín uvoľňuje dýchacie cesty. Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Dospelí vrátane starších osôb a dospievajúci od 12 rokov: Podáva sa 1 vrecko rozpustené v pohári horúcej (nie však vriacej) vody 1-4x denne. Interval medzi jednotlivými dávkami nemá byť kratší ako 4 hodiny. Najvyššia jednotlivá dávka je 1 vrecko. Maximálna denná dávka sú 4 vrecká. Maximálna denná dávka paracetamolu sú 4 g. Pacienti s renálnou insuficienciou U pacientov s renálnou insuficienciou sa odporúča predĺžiť interval medzi dávkami: v prípade stredne ťažkej renálnej insuficiencie (klírens kreatinínu 10-50 ml / min) minimálny interval medzi dvomi dávkami má byť 6 hodín, v prípade ťažkej renálnej insuficiencie (klírens kreatinínu <10 ml / min) minimálny interval medzi dvomi dávkami má byť 8 hodín. Pacienti s hepatálnou insuficienciou U týchto pacientov je vhodné nepodávať maximálne dávky a dodržiavať interval medzi jednotlivými dávkami minimálne 6 hodín. Spôsob použitia Liek je určený na perorálne podanie. Obsah vrecka sa rozpustí v pohári horúcej vody (ale nie vriacej) a teplý nápoj sa vypije. Ak sa počas liečby objavia zažívacie ťažkosti, užívajte liek spolu s jedlom. Upozornenie Liek nie je vhodné podávať liek počas gravidity. Liek sa počas dojčenia neodporúča. Liek nie je vhodný pre deti do 12 rokov. U pacientov s poruchou funkcie pečene je liek kontraindikovaný. Liek nesmú užívať pacienti s diabetom mellitom. Liek sa má používať so zvýšenou opatrnosťou u mužov s hypertrofiou prostaty. Užívanie vyšších ako odporúčaných dávok môže viesť k riziku závažného poškodenia pečene. Opatrnosť sa odporúča u pacientov so zvýšenou citlivosťou na kyselinu acetylsalicylovú a/alebo nesteroidné antireumatiká. Ak liek individuálne ovplyvňuje pozornosť pacienta, neodporúča sa viesť vozidlá ani obsluhovať stroje. Liek obsahuje aspartám. Liek obsahuje citronan sodný. Nepiť alkohol. ​Ďalšie osobitné upozornenia sú uvedené v SPC (časť 4.4). Účinné látkyparacetamol, fenylefríniumchlorid

Lieky a doplnky výživy / Vitamíny a minerály

Doplnky výživy a Vitamíny a minerály Paralen >>

PRO32 Krém na afty Cielená úľava. Účinky krému sa aktivujú pri kontakte so slinami, čím krém vytvára ochrannú bariéru. Pomáha stimulovať prirodzený p... Viac informácií
6,99 EUR
Do obchodu
Partnerský balíčk obsahuje 2 výživové doplnky: LA FEMME Beauty Collagen 5 500 mg. Balenie obsahuje 28 denných dávok. Rozpustný prášok na prípravu náp... Viac informácií
44,99 EUR
Do obchodu
Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne v 2 trojmesačných kúrach za rok. Muži s hmotnosťou nad 70 kilogramov by mali užívať 3 kapsuly denne. Kapsu... Viac informácií
28,39 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok SINETUSS SIRUP obsahuje vysoký podiel extraktov rastlinného pôvodu. Sirup obsahuje extrakty z koreňa ibiša lekárskeho, kvetov vlčieho... Viac informácií
3,69 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok vo forme kapsúl obsahuje: silybín-fosfatidylcholín komplex, ďalej cholín, S-adenozyl-L-metionín a vitamíny B6, B12 a E. Silybín je h... Viac informácií
15,69 EUR
Do obchodu
Prípravok Duo Detox herbal obsahuje kombináciu 2 prírodných látok, extraktu z artičoky a patentovaného extraktu z brokolice BroccoRaphanin® na podporu... Viac informácií
7,99 EUR
Do obchodu
Zloženie: 1 kapsula obsahuje: Valeriána lekárska (Valeriana officinalis, extrakt z koreňa) 150mg, Chmeľ otáčavý (Humulus lupulus, extrakt zo šištičky... Viac informácií
8,99 EUR
Do obchodu
Macrogol junior je zdravotnícka pomôcka s preháňavými účinkami, ktorá pomocou osmózy prirodzeným spôsobom reguluje činnosť čriev. V zažívacom trakte s... Viac informácií
5,99 EUR
Do obchodu
Vonkajšie faktory, prirodzené starnutie a nedostatočná hydratácia sa vedia nepriaznivo podpísať na našom vzhľade. Či už je to v podobe ochabnutej a še... Viac informácií
54,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok. 1 tableta obsahuje MSM (metylsulfonyl­metan) 500 mg. Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle užíva v dávke deti 7 – 14 rokov: ... Viac informácií
11,89 EUR
Do obchodu
Partnerský balíček obsahuje: INOFOLIC 60 vrecúšok Potravinový doplnok s kyselinou listovou a inozitolom. INOFOLIC sa môže užívať ako doplnok strav... Viac informácií
43,99 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok: vyrobený zo 100 % čistej bioaktívnej vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, D-manózy, vodných extraktov kapucínky väčšej a vŕbov... Viac informácií
59,99 EUR
Do obchodu
Doprajte si očistnú kúru s BIO Brezovou šťavou bez obsahu pridaného cukru. Breza prispieva k normálnej funkcii močových ciest a obličiek, podporuje vy... Viac informácií
17,49 EUR
Do obchodu
Breza ako známy skrášľujúci prostriedok prispieva k detoxikácií organizmu a pokožky. Extrakt plný účinných látok sa získava z mladých brezových lístko... Viac informácií
23,99 EUR
Do obchodu
Pravidelné užívanie BIO Brezovej šťavy napomáha k celkovému prečisteniu organizmu, normálnemu tráveniu a detoxikácii. Vhodné pre vegánov. Aktívnu kúru... Viac informácií
12,09 EUR
Do obchodu
BIO Rakytníková šťava sa vyrába šetrnými metódami z čerstvých, na slnku dozretých plodov rakytníka. Na rozdiel od nášho BIO rakytníkového sirupu nie j... Viac informácií
14,59 EUR
Do obchodu
Sirup sa vyrába šetrnými metódami z čerstvých, na slnku dozretých plodov rakytníka a vďaka osladeniu BIO cukrom a BIO medom má príjemnú osviežujúcu ch... Viac informácií
14,99 EUR
Do obchodu
Senná nádcha, ktorá sa objavuje v určitých obdobiach roka, je alergická reakcia spôsobená vdychovaním peľu zo stromov, tráv, burín a tiež plesní a spó... Viac informácií
13,89 EUR
Do obchodu
Nosový sprej sa používa ako podpora pri liečbe nádchy a upchatom nose. s obsahom silíc a dexpantenolu s roztokom morskej soli čistí zvlhčuje zmierňuj... Viac informácií
7,89 EUR
Do obchodu
Prípravok patrí do skupiny liekov používaných pri odvykaní od fajčenia a je určená na liečbu závislos... Viac informácií
33,39 EUR
Do obchodu
Výživový doplnok obsahuje živé lyofilizované baktérie rodu Lactobacillus - bakteriálny kmeň Lactobacillus rhamnosus GG, vitamíny B1, B2, B6 a zinok. ... Viac informácií
7,59 EUR
Do obchodu
Hore
MÔJ VÝBER
Vecí vo výbere0