Vitamíny a minerály Aspirin

Usporiadať podľa:
Tovar 1 až 6 z 6 celkom
BIOTUSSIL gtt por (liek.skl.hnedá) 1x100 ml
Liek obsahuje zmes rastlinných liehových výťažkov so sekretolytickým a antiseptickým účinkom. Používa sa ako pomocný liek pri akútnych a ... Viac informácií
6,99 EUR
ASPIRIN-C tbl eff 1x10 ks
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, k... Viac informácií
5,69 EUR
ASPIRIN-C tbl eff 1x20 ks
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, k... Viac informácií
8,59 EUR
500 mg 20 tabliet
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal... Viac informácií
4,19 EUR
ASPIRIN PROTECT 100 tbl ent 100 mg (blis.Al/PP priehľ.) 1x20 ks
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú. Kyselina acetylsalicylová v nižších dávkach bráni tvorbe krvných zrazenín, chráni pred upchat&ia... Viac informácií
1,50 EUR
500 mg tbl 500 mg 1x10 ks
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal... Viac informácií
2,49 EUR

Značky

Hore
MÔJ VÝBER
Vecí vo výbere0