Double click for enlarge
Značka: Aspirin
E-shop: Dr. Max

ASPIRIN PROTECT 100 tbl ent 100 mg (blis.Al/PP priehľ.) 1x20 ks

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú. Kyselina acetylsalicylová v nižších dávkach bráni tvorbe krvných zrazenín, chráni pred upchatím tepien. Enterosolventné tablety zaru... Viac informácií

Ponuka platná k 16.7.2019

Doprava: od 2,99 EUR
1,50 EUR